Rzeszów - Piątek, 20.03.2026
Reklama

Rusza sezon fontannowy w Rzeszowie. Są dwie nowości

Dodano: 09.04.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczyna się sezon fontannowy. Pierwsza została już uruchomiona. Sukcesywnie włączane będą kolejne. W tym roku pojawią się również dwie nowe fontanny.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie poinformował o uruchomieniu fontanny w centrum Rzeszowa, na skwerze im. Kazimierza Górskiego. To pierwsza działająca fontanna w tym sezonie wiosenno-letnim. Do końca kwietnia uruchamiane będą kolejne, w tym m.in. w parkach przy ul. Dąbrowskiego, ul. Pułaskiego oraz w Parku Papieskim.

W tym roku miasto zyska dwie nowe fontanny. Pierwsza z nich powstała na nowych terenach rekreacyjnych na os. Nowe Miasto. Druga zamontowana zostanie na stawie w rewitalizowanym aktualnie parku na os. Słocina.

Wkrótce powinniśmy również poznać datę otwarcia największej rzeszowskiej fontanny, czyli multimedialnej znajdującej się na placu przy al. Lubomirskich oraz harmonogram pokazów


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mają doradzać władzom miasta w sprawach infrastruktury pieszo-rowerowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 lutego w siedzibie Urban Lab przy ul. 3 maja o godz. 16.00.

Rzeszów

Kraków może dać władzom Rzeszowa lekcję, jak skutecznie uczyć dzieci ekologii

RZESZÓW. Przy krakowskich szkołach powstaną ogrody z drobnymi uprawami. Projekt ma na dzień dzisiejszy charakter pilotażowy

Rzeszów

Pierwsi uczniowie zaczną edukacje w szkole na Drabiniance w 2023 roku

RZESZÓW. Już w lutym ma ruszyć przetarg na budowę Zespołu Oświatowego na osiedlu Drabinianka. 

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców

RZESZÓW. W miniony weekend rzeszowscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. 

Rzeszów

Na tarczy po tie-breaku. Asseco Resovia notuje kolejną porażkę

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali kolejne spotkanie w PlusLidze. 

Rzeszów

Przetarg na budowę kładek rowerowych unieważniony przez „problemy natury technicznej”

RZESZÓW. Jeżeli do końca tego roku inwestycja nie będzie zrealizowana, to dofinansowanie unijne przepadnie.

Rzeszów

Porozumienie ws. przekazania Zamku Lubomirskich dla miasta zostanie podpisane w lutym?

RZESZÓW. Wiceminister sprawiedliwości ogłosił, że umowa, mówiąca o przekazaniu dla miasta Zamku Lubomirskich, zostanie podpisana do końca lutego.

Reklama