Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Ruszają kursy autobusów wg. wakacyjnych rozkładów. Do września linie z literą „s” będą nieosiągalne

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W okresie wakacji szkolnych tj. od 21 czerwca do 31 sierpnia 2019 r. autobusy komunikacji miejskiej będą realizować kursy wg wakacyjnych rozkładów jazdy.

Zakończenie roku szkolnego to również czasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Od 21 czerwca do 31 sierpnia kursy autobusów będą realizowane wg. wakacyjnych rozkładów jazdy.

W związku z powyższym na liniach nr 0A, 0B, 12, 18, 19, 21 (cała linia), 34 i 46 nie będą w tym okresie realizowane kursy oznaczone literą "s".

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od nowego roku akademickiego Politechnika uruchamia siedem kierunków w j. angielskim

RZESZÓW. Od roku akademickiego 2019/2020 studia w języku angielskim będą prowadzone na wszystkich wydziałach Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Reklama