Rzeszów - Wtorek, 12.08.2025
Reklama

Ruszył sezon kąpielowy na Żwirowni. 12 czerwca otworzą baseny ROSiR

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od minionej soboty można kąpać się na Żwirowni. 12 czerwca ruszają odkryte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Od soboty, 5 czerwca czynne jest miejskie kąpielisko Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego. - Plaża została wysprzątana, podobnie jak dno zbiornika, które oczyścili płetwonurkowie. Przebadana została także woda - informuje Artur Gernand, z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa

Sezon kąpielowy na Żwirowni potrwa do 5 września. Z obiektu można korzystać w godzinach: 10:00 – 18:00. Osoby dorosłe za bilet wstępu zapłacą symboliczne 2 zł, bilet ulgowy kosztuje złotówkę. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

W kolejną sobotę, 12 czerwca, uruchomione zostaną odkryte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, które znajdują się przy ul. Jałowego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc ogłasza żałobę. Przełożono uroczystości z okazji 665-lecia lokacji Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek i piątek (17 i 18 stycznia) dniami żałoby.

Rzeszów

Na Dworzysku pojawiła się nowa firma

RZESZÓW. Vissavi ma 16 sklepów firmowych w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc pojedzie na pogrzeb prezydenta Gdańska. W Ratuszu wystawią księgę kondolencyjną

RZESZÓW. „To jest trudne do wyobrażenia, to się nigdy nie powinno zdarzyć” – czytamy w liście kondolencyjnym do żony.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa ma dwie nowe radne

RZESZÓW. Nowymi członkiniami Rady Miasta Rzeszowa zostały Danuta Szyszka i Krystyna Stachowska.

Rzeszów

Śródmieście Północ i Śródmieście Południe będą jednym osiedlem

RZESZÓW. Radni dostosowali się do wyników konsultacji z mieszkańcami i uchwałę przyjęto.

Rzeszów

Od lutego nowe rodzaje biletów autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Radni zaakceptowali pomysł Zarządu Transportu Miejskiego wprowadzający trzy rodzaje nowych biletów.

Rzeszów

Dach trybuny wschodniej Stadionu Miejskiego do remontu

RZESZÓW. Przetarg wystartował 10 stycznia br. Otwarcie ofert odbędzie się 25 stycznia.

Reklama