Rzeszów - Piątek, 05.09.2025
Reklama

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

Dodano: 06.05.2020 r.

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Pula nagród w tegorocznej edycji wynosi ponad 28 tys. zł.
 
W loterii mogą uczestniczyć osoby, które w okresie od dnia 21.10.2019 r. do dnia 18.10.2020 r. zameldowały się w Rzeszowie, tj. zmieniły zameldowanie z innej gminy i w dniu losowania nagród tj. 27.10.2020 r. nadal będą zameldowane w gminie Miasto Rzeszów.
 
Aby wziąć udział w loterii, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej, dostępny na stronie  www.loteriarzeszow.pl (w okresie od 04.05.2020 r. do dnia 18.10.2020 r.)
 
Reklama
UWAGA! Jeden uczestnik może dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w loterii.
 
NAGRODY
  • wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Thermomix TM 6
  • Telewizor LG OLED55C9
  • aparat Nikon D5600 18-140mm VR
  • odkurzacz bezprzewodowy Dyson Cyclone V11 Absolute
  • zestaw Playstation 4 Pro + google Vr
  • ekspres ciśnieniowy DELONGHI ECAM 44.660.B
  • żelazko Tefal Ixeo Power QT2020
  • oczyszczacz powietrza PHILIPS AC2889/10
  • głośnik Marshall Stanmore (czarny)
  • kamera samochodowa VIOFO A129 GPS DUO Dual 

Wartość całej puli nagród w loterii wynosi 28.298,00 zł brutto.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto rozdaje mieszkańcom maseczki

RZESZÓW. Ponad 800 tys, jednorazowych maseczek trafi do mieszkańców Rzeszowa. Pierwsza partia, 381 tys. sztuk, już dotarła.  Ich rozwiezieniem zajęli się strażacy z jednostek OSP. Maseczki pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Rzeszów

Kradł rowery na Nowym Mieście i na Drabiniance. 46-latek w rękach Policji

RZESZÓW. 46-mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przez Policję, w związku z podejrzeniem o kradzieże rowerów na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. Mężczyzna przyznał się do ich kradzieży i  usłyszał już pierwsze zarzuty.

Rzeszów

Apel Urzędu Miasta do mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa apeluje o załatwianie spraw telefonicznie lub przez internet.

Rzeszów

Stacja Rzeszów Główny z nowoczesnym systemem informacji i monitoringiem

RZESZÓW. Polskie Linie Kolejowe wprowadzą nowoczesny system informacji pasażerskiej oraz system monitoringu na stacji Rzeszów Główny. Obydwa systemy w pełni zaczną funkcjonować w przyszłym roku.

Rzeszów

Dodatkowy termin przyjmowania odpadów w PSZOK-ach

RZESZOW. Odpady do PSZOK-ów przy ul. Ciepłowniczej i przy al. Sikorskiego będą przyjmowane cztery razy w tygodniu.

Rzeszów

Na prawym brzegu Wisłoka powstanie duży park? W kwietniu konkurs na projekt

RZESZÓW. Nowa, miejska przestrzeń do wypoczynku miałaby powstać na obszarze o powierzchni 10 hektarów.

Rzeszów

Pędził 107 km/h na ul. Myśliwskiej. Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać

RZESZÓW. 24-letni kierowca z sądowym zakazem kierowania pojazdami, w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. W trakcie ucieczki porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany, a o jego...

Rzeszów

Podrobiona odzież na bazarze przy ul. Dworaka. Zatrzymano obywatela Bułgarii

RZESZÓW. Policja zabezpieczyła 120 podrobionych koszulek światowych marek, którymi handlował na bazarze przy ul. Dworaka obywatel Bułgarii.

Reklama