Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Ruszyły loty z Rzeszowa do Maroka

Dodano: 28.04.2025 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. W piątek spod rzeszowskiego lotniska, z kompletem pasażerów, wystartował pierwszy samolot do popularnego kurortu w południowym Maroku, Agadiru.

– To dla nas wyjątkowy moment. Agadir to zupełnie nowy kierunek w naszej siatce połączeń i odpowiedź na rosnące zainteresowanie pasażerów egzotycznymi wakacjami. Cieszymy się, że możemy wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi oferować podróżnym jeszcze większy wybór wakacyjnych destynacji – powiedział Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty do Agadiru odbywają się raz w tyodniu, w każdy piątek. Połączenie realizowane jest we współpracy z touroperatorem Rainbow oraz TUI Poland. Lot trwa około 4 godzin i 30 minut.

Agadir słynie z szerokich, piaszczystych plaż, słonecznej pogody przez cały rok i bogatej oferty hotelowej. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników aktywnego zwiedzania. W ramach oferty touroperatorów turyści będą mieli możliwość skorzystania z wycieczek do najważniejszych atrakcji południowego Maroka: legendarnego Marrakeszu, urokliwej Essaouiry nad Atlantykiem, majestatycznych gór Atlas i pustynnych krajobrazów Sahary oraz tradycyjnych berberyjskich wiosek.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sześć ognisk koronawirusa w Rzeszowie. Największe w szpitalu „na górce”

RZESZÓW. Sanepid przekazał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w stolicy województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Wyróżnienie dla Rzeszowa za rozbudowę ul. Podkarpackiej

RZESZÓW. Rzeszów otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku i Budowa XXI w. za rozbudowę ul. Podkarpackiej na odcinku od ul. 9 Dywizji Piechoty do granic miasta.”

Rzeszów

ZTM Rzeszów: Bilety jednorazowe już dostępne w aplikacji zbiletem.pl

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadził możliwość zakupu biletów jednorazowych przez aplikację zbiletem.pl.

Rzeszów

Dominika Kulaga z Rzeszowa Mistrzynią Polski w pływaniu

RZESZÓW. Dominika Kulaga, studentka psychologii Collegium Humanum w Rzeszowie, zdobyła złoty i brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła nowy rok akademicki

RZESZÓW. 9 października zainaugurowano 70 jubileuszowy rok akademicki na Politechnice Rzeszowskiej . Uroczystość odbyła się w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Rzeszów

Znamy listę projektów do głosowania w ramach RBO na 2021 rok

RZESZÓW. 93 zadania znalazły się na liście projektów dopuszczonych do głosowania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

Rzeszów

3-miesięczny areszt dla nożownika z Nowego Miasta

RZESZÓW. Zarzut usiłowania rozboju usłyszał 24-latek, który grożąc nożem żądał pieniędzy od kilku przypadkowych osób na Nowy Mieście. Mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do...

Rzeszów

Sukces Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Kolegum Nauk Medycznych UR uzyskało certyfikat ośrodka referencyjnego ISPAD dla KNM UR.

Reklama