Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Ruszyły loty z Rzeszowa do Maroka

Dodano: 28.04.2025 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. W piątek spod rzeszowskiego lotniska, z kompletem pasażerów, wystartował pierwszy samolot do popularnego kurortu w południowym Maroku, Agadiru.

– To dla nas wyjątkowy moment. Agadir to zupełnie nowy kierunek w naszej siatce połączeń i odpowiedź na rosnące zainteresowanie pasażerów egzotycznymi wakacjami. Cieszymy się, że możemy wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi oferować podróżnym jeszcze większy wybór wakacyjnych destynacji – powiedział Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty do Agadiru odbywają się raz w tyodniu, w każdy piątek. Połączenie realizowane jest we współpracy z touroperatorem Rainbow oraz TUI Poland. Lot trwa około 4 godzin i 30 minut.

Agadir słynie z szerokich, piaszczystych plaż, słonecznej pogody przez cały rok i bogatej oferty hotelowej. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników aktywnego zwiedzania. W ramach oferty touroperatorów turyści będą mieli możliwość skorzystania z wycieczek do najważniejszych atrakcji południowego Maroka: legendarnego Marrakeszu, urokliwej Essaouiry nad Atlantykiem, majestatycznych gór Atlas i pustynnych krajobrazów Sahary oraz tradycyjnych berberyjskich wiosek.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Rzeszów

10 mln za żłobek i przedszkole na os. Przybyszówka

RZESZÓW. Placówka zdolna będzie pomieścić nawet 353 dzieci.

Rzeszów

Policja rozdaje „bilety lotnicze” dla poszukiwanych osób

RZESZÓW. Rzeszowska policja przygotowała „bilet lotniczy” na lot linii „Police Airlines”.

Rzeszów

Porażka Asseco w Suwałkach

RZESZÓW. Spotkanie w Suwałkach rozpoczęło się zupełnie inaczej niż pierwszy mecz tych drużyn w Rzeszowie. 

Rzeszów

Trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

RZESZÓW. Rzecznik prasowy Uniwersytetu Rzeszowskiego informuje, że trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

Rzeszów

Rzeszowscy radni już niebawem dostaną tablety. Najpierw jednak przejdą szkolenie

RZESZÓW. 36 tys. zł - taką kwotę wydał ratusz na tablety dla radnych miasta.

Reklama