Rzeszów - Poniedziałek, 08.06.2026
Reklama

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

Dodano: 07.02.2025 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

7 lutego 2025 r. w terminalu pasażerskim portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, odbyła się konferencja prasowa, podczas której największy przewoźnik z podrzeszowskiego lotniska przedstawił swoją ofertę na najbliższy sezon letni.

„Z ogromną radością ogłaszamy rekordowy letni rozkład lotów z Rzeszowa, w którym znalazła się fantastyczna nowość – słoneczna Malta. To kierunek, który z roku na rok zyskuje na popularności wśród polskich podróżnych, oferując malownicze plaże, lazurowe wody i niezwykłą atmosferę śródziemnomorskiej wyspy. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka wykazuje ogromny potencjał, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój, oferując jeszcze więcej tras i możliwości podróży dla mieszkańców regionu. Aby uczcić ogłoszenie naszego letniego rozkładu, Ryanair uruchamia specjalną promocję na bilety już od 224 PLN, dostępną wyłącznie na stronie ryanair.com przez kolejne trzy dni – poinformowała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair na region CEE & Baltics:

Jak zapowiedział irlandzki przewoźnik, w nadchodzącym sezonie mieszkańcy Podkarpacia zyskają jeszcze więcej możliwość podróżowania zarówno do popularnych wakacyjnych kurortów, jak i metropolii. Ryanair zwiększy liczbę lotów na popularnych trasach takich jak Londyn, Mediolan czy Zadar.

Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów:

Reklama

„Ryanair od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w obsłudze pasażerów na naszym lotnisku. Zresztą wystarczy spojrzeć na TOP10 kierunków z Rzeszowa, gdzie aż pięć z nich obsługuje właśnie irlandzka linia, z którą prowadzimy rozmowy z sprawie dalszego rozwoju. W poprzednim roku hitem w naszym rozkładzie lotów była nowość Ryanaira, hiszpańskie Alicante. Obecnie przewoźnik postawił na Maltę, która jest taką perełką wśród najchętniej ostatnio wybieranych kierunków przez Polaków i jesteśmy przekonani, że ten wybór to będzie kolejny strzał w dziesiątkę.”

Z Jasionki na Maltę

Już 2 kwietnia wystartują loty na nowej trasie na Maltę. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Malta, znana z krystalicznie czystych wód, spektakularnych klifów oraz bogatej historii, cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich podróżnych. To idealne miejsce zarówno na relaksujące wakacje, jak i aktywny wypoczynek.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zwłoki mężczyzny na Żwirowni. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zwrócili się z prośbą o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny, które zostały wyłowione ze zbiornika wodnego przy ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

Wypadek na al. Wyzwolenia. Samochód potrącił dwoje dzieci

RZESZÓW. Na przejściu dla pieszych na al. Wyzwolenia, kierująca bmw potraciła dwoje dzieci w wieku 11 i 7 lat. W wyniku doznanych obrażeń dziewczynka i chłopiec trafili do szpitala.

Rzeszów

Kolejny etap prac na budowie połączenia ulic Krzyżanowskiego i Wieniawskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa jednej z najważniejszych inwestycji drogowych realizowanych obecnie w Rzeszowie. Chodzi o drogę, która połączy ulice Krzyżanowskiego i Wieniawskiego. Dzięki niej, mieszkańcy Słociny i Zalesia zyskają lepsze skomunikowanie z centrum...

Rzeszów

Park na osiedlu Słocina zostanie odnowiony

RZESZÓW. Blisko 2,5 mln zł będzie kosztować rewitalizacja zabytkowego parku otaczającego dwór Chłapowskich na osiedlu Słocina. Powstaną m.in. nowe aleje i nowy plac zabaw, zamontowane zostanie oświetlenie. Inwestycja ma być gotowa wiosną...

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontrolowali taksówki na aplikację

RZESZÓW. 24 skontrolowane pojazdy, 8 wykroczeń – to bilans piątkowej kontroli taksówek na aplikację w Rzeszowie. Sprawdzano uprawnienia kierowców i ich trzeźwość, a także stan techniczny samochodów.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Czasowe zamknięcie przejazdu pod wiaduktem na ul. Miłocińskiej

RZESZÓW. W związku z koniecznością remontu wiaduktu kolejowego, od 22 lipca do 31 sierpnia 2024 roku zamknięty będzie przejazd pod wiaduktem na ul. Miłocińskiej.

Rzeszów

Kąpielisko miejskie Żwirownia nieczynne do odwołania

RZESZÓW. W związku z przekroczeniem dopuszczalnej ilości bakterii coli w wodzie, miejskie kąpielisko przy ul. Kwiatkowskiego zostało zamknięte na czas nieokreślony.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na torach w Rzeszowie. Wstrzymano ruch pociągów

RZESZÓW. Dziś rano pociąg relacji Przemyśl – Gdynia potrącił mężczyznę, który w wyniku obrażeń, zginął na miejscu. Policja wyjaśnia okoliczność wypadku oraz tożsamość mężczyzny. PKP Intercity poinformowało o przerwie w ruchu pociągów.

Reklama