Rzeszów - Piątek, 05.09.2025
Reklama

Rzeszów. Komunikacja miejska w okresie świątecznym

Dodano: 25.03.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, jak będą kursowały autobusy komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym (od 28 marca do 2 kwietnia 2024 r oraz jak pojadą autobusy nocne po zmianie czasu.

W czwartek i w piątek (28, 29 marca) oraz we wtorek (2 kwietnia) kursy autobusów miejskich będą realizowane wg rozkładu jazdy w dzień roboczy wolny od nauki szkolnej (dzień roboczy pozaszkolny). W tych dniacg autobus linii nr 46 będzie kursował tylko do i od przystanku Słocińska pętla.

W sobotę, 30 marca br. autobusy pojadą wg sobotniego rozkładu jazdy. Z kolei niedzielę Wielkanocną i poniedziałek Wielkanocny będą kursowały jak w dni świąteczne.

Zmiana czasu, kursy linii nocnych

W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2024 r. zmianie ulegnie kursowanie linii nocnych N1 i N2. Szczegóły poniżej:
  • Linia N1 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej.
  • Linia N2 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.59 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Słocińskiej.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

92 projekty w ramach RBO na 2021 rok. Ruszyło głosowanie

RZESZÓW. Jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2021 roku? O tym zdecydują mieszkańcy w procesie głosowania, które już się rozpoczęło.

Rzeszów

Mieszkańcy Rzeszowa chętnie wrzucają nakrętki do metalowych serc

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia postawiono już cztery metalowe pojemniki w kształcie serca, do których mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe nakrętki, wspierając w ten sposób osoby potrzebujące.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2020. Jak pojadą autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku ZTM uruchomi dodatkowe linie specjalne, które ułatwią dojazd do cmentarzy. Większość autobusów specjalnych będzie kursowała co 10 min.

Rzeszów

FOTO. Strajk rolników w Rzeszowie. Utrudnienia na obwodnicy

RZESZÓW. Od rana traktory wjeżdżają do Rzeszowa. O godz. 11:00 protestujący rolnicy zgromadzą się przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Odwołana wystawa fotografii Chrisa Niedenthala odbędzie się w innym miejscu

RZESZÓW. Dyrekcja rzeszowskiego „plastyka” odwołała wystawę fotografii Chrisa Niedenthala. Organizatorzy znaleźli nowe miejsce.

Rzeszów

MKS zawiesza część kursów

RZESZÓW. W związku z wprowadzeniem od 16 października br. nauki zdalnej w szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych, autobusy MKS będą kursować z ograniczeniami.

Rzeszów

WSPiA zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Bez udziału zaproszonych gości, studentów i pracowników – tak wyglądała w tym inauguracja 26. roku akademickiego w najstarszej niepublicznej uczelni na Podkarpaciu.

Reklama