Rzeszów - Wtorek, 14.07.2026
Reklama

Rzeszowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku na S19 w Trzebownisku

Dodano: 14.04.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, w którym zginął 49-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 27 marca 2026 roku około godz. 9, na drodze ekspresowej S19 w Trzebownisku. Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 49-letni kierujący Hyundaiem, jechał drogą S19 w kierunku Rzeszowa pod prąd i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem typu auto laweta, a następnie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Lexusem. Następnie Hyundai wpadł na bariery oddzielające pasy ruchu, po czym auto zapaliło się. 490latek zginął na miejscu.

Policjanci zwrócili się z prośbą o pomoc do świadków tego tragicznego wypadku. Wszystkie wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, mają na jego temat informacje lub posiadają nagrania z wideorejestratorów samochodowych z zapisem wypadku proszone są o kontakt z policją. Można to zrobić nz kilka sposobów:

Reklama

- przez całą dobę na ul. Wołyńskiej 1
- zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na numer alarmowy 112.”
- pod numerami telefonów: 47 821 35 10 – Dyżurny komisariatu całodobowo, 47 821 34 75 – Referent postępowania.

Informację można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rwpkmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ponad 15 tys. osób uczestniczyło w 7. edycji Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tegorocznej organizacji wydarzenia zaangażowano ok. 2 tys. osób.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto sztuczne lodowisko „Biały Orlik”

RZESZÓW. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu od 9 - 20.

Rzeszów

8 osób zatruło się czadem, wśród nich 4-letnie dziecko

PODKARPACIE. 8 osób trafiło do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Do groźnych zdarzeń doszło w czwartek, 3 grudnia w Stalowej Woli i w Rzeszowie.

Rzeszów

Poszukiwana 16-latka odnaleziona w Rzeszowie

Zakończyły się poszukiwania 16-letniej dziewczyny z Przeworska. Odnaleziono ją w Rzeszowie.

Rzeszów

6 stycznia możliwe utrudnienia w ruchu i opóźnienia autobusów

RZESZÓW. 6 stycznia ulicami Rzeszowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Możliwe opóźnienia autobusów miejskich.

Rzeszów

„Odnowi oblicze ziemi”. Słowa Papieża Polaka hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli

RZESZÓW. 6 stycznia ulicami Rzeszowa po raz siódmy przejdzie Orszak Trzech Króli.

Reklama