Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Decyzją Prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, większość rzeszowskich urzędników będzie wykonywało swoją pracę zdalnie, tzn. z domu przy pomocy telefonu i internetu. Wszystko ma być tak zorganizowane, aby nie ucierpieli na tym petenci.

Jak informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta „W sytuacjach wyjątkowych można się umówić z urzędnikiem telefonicznie na konkretną godziną i dzień i załatwić sprawę.”

Przypomnijmy, że od 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miasta Rzeszowa oraz Jednostki Organizacyjne Miasta Rzeszowa nie prowadzą obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem. Miasto zachęca do kontaktu telefonicznego, e-mailowego oraz poprzez platformę ePUAP.

Wszystkie ograniczenia są aktualne aż do odwołania.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. 

Rzeszów

Wniosek ZRID na przebudowę ronda Pobitno złożony

​RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku przebudowy ronda Pobitno. Na ręce wojewody trafił wniosek o zezwolenie na realizację tej inwestycji. Służby wojewody mają 90 dni na wydanie decyzji ZRID.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej, w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Policyjny pościg za kierowcą. Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł

RZESZÓW. 28-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i był objęty zakazem prowadzenia pojazdów.  

Rzeszów

Część ul. Mickiewicza tylko dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Mickiewicza wprowadzono zakaz ruchu samochodów.

Rzeszów

Na os. Miłocin powstanie tężnia solankowa. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Będzie to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Inwestycja postanie w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

Rzeszów

Konrad Fijołek przedstawił wizję "Nowego Centrum Rzeszowa"

RZESZÓW. "Chciałbym zapowiedzieć całkiem nowe podejście do centrum Rzeszowa" - mówił Konrad Fijołek podczas środowej konferencji prasowej.

Reklama