Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

Dodano: 03.04.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Decyzją Prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, większość rzeszowskich urzędników będzie wykonywało swoją pracę zdalnie, tzn. z domu przy pomocy telefonu i internetu. Wszystko ma być tak zorganizowane, aby nie ucierpieli na tym petenci.

Jak informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta „W sytuacjach wyjątkowych można się umówić z urzędnikiem telefonicznie na konkretną godziną i dzień i załatwić sprawę.”

Przypomnijmy, że od 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miasta Rzeszowa oraz Jednostki Organizacyjne Miasta Rzeszowa nie prowadzą obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem. Miasto zachęca do kontaktu telefonicznego, e-mailowego oraz poprzez platformę ePUAP.

Wszystkie ograniczenia są aktualne aż do odwołania.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów wywalczyły brąz

RZESZÓW. Reprezentantki stolicy województwa podkarpackiego swój ostatni mecz wygrały po tie-breaku.

Rzeszów

Nowoczesna stacja Rzeszów Główny i nie tylko. Ponad 2 mld zł. na inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Rzeszowie 30 kwietnia 2019 r. odbyła się konferencja” Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu”. 

Rzeszów

Trwają przygotowania do sezonu letniego na basenach otwartych i Żwirowni

RZESZÓW. Najprawdopodobniej już na początku czerwca mieszkańcy będą mogli skorzystać z otwartych basenów i Żwirowni.

Rzeszów

10 maja dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się  w godzinach od 9.00 do 17.00. 

Rzeszów

Blinkee.city powraca, tym razem z hulajnogami. Znamy cennik usług

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Do dyspozycji mieszkańców jest 80 rowerów, 20 skuterów elektrycznych i 50 hulajnóg”.

Rzeszów

Miasto decyduje się na sprzedaż ponad 110 letniej kamienicy

RZESZÓW. Koszt jej przebudowy jest za duży dla miasta, choć początkowo planowano jej remont.

Rzeszów

Zlikwidowano nielegalną wytwórnie tytoniu. Zatrzymano dwóch rzeszowiaków

RZESZÓW. Trzy osoby zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty popełnienia przestępstwa skarbowego.

Reklama