Rzeszów - Piątek, 14.11.2025
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury. Ruszają zapisy na zimowe półkolonie

Dodano: 05.12.2023 r.

Photo by Ethan Hu on Unsplash
Photo by Ethan Hu on Unsplash
RZESZÓW. W środę, 6 grudnia startują zapisy na zimowe półkolonie dla dzieci, , które odbędą się w dwunastu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta. Liczba miejsc ograniczona.

Oferta RDK skierowana jest do dzieci w wieku 7-12 lat (urodzonych w latach 2012-2017). Zimowe półkolonie odbędą się w formie dwóch turnusów w terminie od 29 stycznia do 9 lutego 2024 roku. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 w dwunastu filiach: Biała, Dąbrowskiego, Krynicka, Miłocin (wyłącznie I turnus), Pobitno, Przybyszówka, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Wilkowyja (wyłącznie II turnus), Zalesie oraz Załęże.

Program półkolonii zimowych został przygotowane we współpracy z Rzeszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Ruch na świeżym, zimowym powietrzu na pewno wzmocni odporność dzieci i pozwoli odreagować długie miesiące wytężonej pracy w szkole i przy komputerze, natomiast tematyczne warsztaty i zajęcia rozwiną posiadane talenty dzieci oraz zainspirują do odkrywania nowych, twórczych horyzontów.
Reklama
Zapisy rozpoczną się w środę 6 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 i potrwają do 15 grudnia 2023 roku lub wyczerpania limitu miejsc. Zgłoszenie można wysłać wyłącznie drogą internetową poprzez formularze zgłoszeniowe. Koszt udziału to 430 zł za turnus, natomiast dla posiadaczy  „Rzeszowskiej Karty Rodziny” lub karty „Rodzina Wielodzietna 3+; Rodzina Zastępcza” opłata wynosi 270 zł za jeden tydzień.

W cenę wliczone jest wyżywienie.

Półkolonie zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty, a nad ciekawym i bezpiecznym przebiegiem wypoczynku czuwać będzie wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Regulamin oraz szczegółowe programy dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl, na której w dniu startu zapisów udostępnione zostaną formularze zgłoszeniowe.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjny dron „łapał” kierowców na rondzie Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zakończyli działania z wykorzystaniem drona pn. "Czerwone Światło - STOP". Ich celem celem było sprawdzenie, czy kierowcy stosują się sygnalizacji świetlnej.

Rzeszów

Premiera teledysku, który powstał na dachu Olszynki Park

RZESZÓW. W piątek, 14 listopada 2025 r. odbędzie się premiera teledysku do jednego z utworów Antonio Vivaldiego w wykonaniu Magdaleny Kobrzyńskiej, nagranego na dachu Olszynki Park.

Rzeszów

Rzeszowski policjant mistrzem Polski w brazylijskim Jiu-jitsu

RZESZÓW. Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii Master 2 w najbardziej prestiżowych zawodach brazylijskiego Jiu-jitsu w kraju.

Rzeszów

Święta na bogato: Rekordowa kwota na iluminacje. Jak rozbłyśnie Rzeszów w tym roku?

RZESZÓW. Otwarto oferty w przetargu na wykonanie świątecznego oświetlenia stolicy Podkarpacia. Zgłosiła się jedna firma. Jej propozycja mieści się w założonym budżecie. Jak słyszymy w ratuszu, oferta jest analizowana pod względem formalnym.

Rzeszów

5 grudnia startuje Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Trwają przygotowania do tegorocznego Świątecznego Miasteczka na rzeszowskim Rynku. Wzorem ubiegłych lat, mieszkańcy i przyjezdni mogą liczyć na szereg atrakcji, w tym m.in. Jarmark Bożonarodzeniowy, koło młyńskie, karuzela, imprezy z DJ’em,...

Rzeszów

Nowy zastępca Prezydenta Rzeszowa. Będzie odpowiadał m.in. za transport miejski

RZESZÓW. Maciej Ulita dołączył do Marcina Deręgowskiego, Krzysztofa Stańko oraz Krystyny Stachowskiej na stanowisku zastępcy Prezydenta Rzeszowa. Zastąpił Grzegorza Wronę, który został wiceministrem w Ministerstwie Aktywów Państwowych.

Rzeszów

Bilans długiego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu: 7 wypadków, 32 kolizje, 11 osób rannych

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci podsumowali „długi weekend” na drogach miasta oraz powiatu rzeszowskiego. Odnotowano 7 wypadków, w tym jeden śmiertelny. 11 osób zostało poszkodowanych. Funkcjonariusze pracowali również na miejscu 32 kolizji.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie w Kamieniu

86-letnia kobieta potrącona przez samochód, zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Reklama