Rzeszów - Środa, 29.04.2026
Reklama

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

Dodano: 07.05.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?
 
Od 11 maja br. ruszają zapisy na egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii prawa jazdy oraz zapisy na egzaminy praktyczne kat. C, C+E, D oraz A, A2, A1, AM prawa jazdy. Egzaminy na ww. kategorie będą przeprowadzane od 18 maja.
 
Z kolei od 25 maja br. prowadzone będą zapisy na egzaminy praktyczne kat. B, B+E, T prawa jazdy, a same egzaminy będą przeprowadzane od 1 czerwca.
 
W zależności od sytuacji epidemicznej, terminy te mogą ulec zmianie.
 
Z uwagi na panujące ograniczenia, klienci WORD mogą kontaktować się z Działem Obsługi Klienta drogą telefoniczną, elektroniczną lub za pośrednictwem portalu InfoCar. Od 11 maja Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.
 
Reklama
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, zarówno pracowników jak i egzaminowanych, w rzeszowskim ośrodku wprowadzono kilka obostrzeń.  Na terenie obiektu mogą przebywać jedynie osoby zapisane na egzamin.  Osoby egzaminowane obowiązkowo powinny być zaopatrzone w maseczkę ochronną, a które przystępują do egzaminu praktycznego kat. A, A2, A1, AM dodatkowo muszą posiadać własny kask oraz naładowany telefon komórkowy z zestawem słuchawkowym do komunikacji z egzaminatorem.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lufthansa z rekordem na rzeszowskim lotnisku

RZESZÓW. O 60 proc. wzrosła liczba pasażerów korzystających z usług linii Lufthansa kursujących do stolicy Bawarii.

Rzeszów

Rzeszowianin pobiegnie z miasta innowacji do Gdańska. Akcja ma charakter charytatywny

RZESZÓW. Przed Pawłem Hanulakiem ponad 600 km do przebiegnięcia. 

Rzeszów

W Rzeszowie notuje się coraz więcej oszustw na BLIK-a

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci obserwują rosnącą liczbę oszustw, do których doszło wskutek nieuprawnionego wykorzystania kodów BLIK.

Rzeszów

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

RZESZÓW. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Rzeszów

"Każda inna, wszystkie równe!". W listopadzie pierwszy Kobiecy Kongres na Podkarpaciu

Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Mężczyzna wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał.

Rzeszów

Finał akcji patriotyczno - społecznej "Rzeszów dla Bohaterów '39"

RZESZÓW. Ponad 120 osób wzięło udział w finale akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39”, która zorganizowana została w rzeszowskich restauracjach na początku września br.

Reklama