Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Rzeszowskie Piwnice w rankingu "Top Atrakcje". Można głosować codziennie

Dodano: 09.06.2022 r.

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Rzeszowskie Piwnice zostały nominowane w rankingu najpiękniejszych atrakcji w Polsce "Top Atrakcje”. Głosowanie trwa do 19 czerwca.

Trwa jedenasta edycja rankingu najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok „Top Atrakcje”. Konkurs organizuje popularny portal i blog podróżniczy polskieszlaki.pl.

Top Atrakcje wybierają internauci, poprzez głosowanie na stronie www.topatrakcje.pl. Do wyboru mamy 8 kategorii, a w nich od 8 do 16 atrakcji. Swój głos można oddać na jedną atrakcję w każdej kategorii, raz dziennie (nie jest wymagana rejestracja).

Konkurs trwa do 19 czerwca 2022 roku. Po zakończeniu głosowania wyłonionych zostaje 8 najlepszych atrakcji w Polsce, po jednej w poszczególnych kategoriach. Są to Top Atrakcje danego sezonu turystycznego.

W tegorocznej edycji plebiscytu, w kategorii „Nowości i odkrycia” znalazły się Rzeszowskie Piwnice. Aktualnie rzeszowska atrakcja zajmuje pierwsze miejsce, wyprzedzając m.in. Funzeum w Gliwicach czy Zoo Łódź z Orientarium.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek busa z lawetą na S19 w Terliczce

RZESZÓW. Do późnych godzin popołudniowych potrwają utrudnienia na drodze ekspresowej S19 w Terliczce. Doszło tam do przewrócenia się busa z lawetą przewożącą samochód.

Rzeszów

Dotacje na usuwanie azbestu w Rzeszowie. Rusza nabór wniosków

RZESZÓW. Od 17 do 31 marca rzeszowianie będą mogli złożyć wnioski o dotację na usuwanie wyrobów zawierających azbest.

Rzeszów

Rzeszów w elitarnym gronie europejskich miast

RZESZÓW. Wspólny projekt Rzeszowa, Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Łodzi otrzymał grant w wysokości 1,5 mln euro.

Rzeszów

Utrudnienia w ruchu na dwóch rzeszowskich ulicach

RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych trzech tygodniach, na dwóch rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

Rzeszów

Ruszył przetarg na budowę Wisłokostrady

RZESZÓW. Na realizację inwestycji udało się pozyskać blisko 100 mln zł dofinansowania z zewnątrz.

Rzeszów

Tadeusz Nalepa będzie miał kolejny mural w Rzeszowie

RZESZÓW. W sierpniu na jednym z budynków przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie pojawi się mural z wizerunkiem Tadeusza Nalepy. Dzieło stworzą rzeszowscy artyści.  

Rzeszów

Drugi etap programu małej retencji w Rzeszowie. Trwa nabór wniosków

RZESZÓW. Pieniądze można otrzymać m.in. na zakup i montaż zbiorników na wodę deszczową, czy wykonanie oczka wodnego, albo ogrodu deszczowego.

Rzeszów

Czarnogóra - nowy kierunek czarterowy z Jasionki

RZESZÓW/JASIONKA. W wakacyjnej oferice podrzeszowskiego lotniska znajdzie się 24 kierunki, do 13 krajów.

Reklama