Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

RzeszówToMy. W lutym dwa spotkania z mieszkańcami rzeszowskich osiedli

Dodano: 14.02.2024 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W tym miesiącu odbędą się dwa spotkania Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszówToMy. Podczas spotkań poruszane będą tematy zrealizowanych inwestycji, bieżących sprawy dotyczących osiedli oraz planów na przyszłość.

Pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań odbędzie się z mieszkańcami osiedli Nowe Miasto, Paderewskiego i Mieszka I w najbliższy piątek, 16 lutego w budynku szkoły podstawowej nr 23 ul. Pelczara 3.
Kolejne spotkanie z cyklu #RzeszówToMy zaplanowano na 29 lutego. Prezydent Rzeszowa zaprasza na nie mieszkańców osiedli  Zawiszy Czarnego, Piastów, Zwięczyca. Spotkanie obędzie się w Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Matuszczaka 7.

Program spotkań :

Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
  • przyjmowanie wniosków i pism od mieszkańców
  • informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
  • kiermasz organizacji pozarządowych aktywnych na osiedlach

Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA

Godz.: 19:00 zakończenie spotkania
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie większe wsparcie dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki?

RZESZÓW, Dziś przed południem odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. marszałka województwa podkarpackiego, dotycząca środków, jakie mają być przeznaczone na powstanie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki.

Rzeszów

W piątek ostatni przejazd Rzeszowskiej Masy Krytycznej w tym roku

RZESZÓW. Przejazd rowerzystów ma ruszyć o 18 z rzeszowskiego Rynku i potrwać około dwie i pół godziny (zbiórka na pół godziny wcześniej).

Rzeszów

Gmina Świlcza przekaże grunty pod budowę szpitala uniwersyteckiego

RZESZÓW. W przyszłą środę Uniwersytet Rzeszowski podpisze umowę z gminą Świlcza o przekazaniu gruntów pod budowę szpitala uniwersyteckiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną kolejne ścieżki rowerowe

RZESZÓW. W przyszłym roku miasto planuje utworzenie kilku kolejnych ścieżek rowerowych.

Rzeszów

Ulica Podleśna będzie oświetlona

RZESZÓW. Ruszył przetarg na oświetlenie ulicy Podleśnej na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma powstać najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Rzeszów

Powstanie Społeczna Rada Kultury pod patronatem prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.

Rzeszów

Rzeszowski "Medyk" rusza z akcją szkoleń z pierwszej pomocy

RZESZÓW. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dbać o własne zdrowie, będą mieli okazję wykonać podstawowe badania czy zaszczepić się. Prozdrowotne działania placówki wspiera m.in. prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Reklama