Rzeszów - Niedziela, 01.06.2025
Reklama

Samochód dostawczy wywrócił się na autostradzie A4 w Trzebownisku. Dwie kobiety w szpitalu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś w nocy na autostradzie A4 w Trzebownisku kierujący dostawczym mercedesem, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, i jego samochód przewrócił się. Dwie kobiety trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 2.30. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 55-letni obywatel Ukrainy, jadący mercedesem sprinterem wraz z przyczepką, podczas wyprzedzania ciężarowego mana zaczepił o ten pojazd, w wyniku czego mercedes przewrócił się na bok, zajmując dwa pasy ruchu.

Do szpitala z obrażeniami nie zagrażającymi życiu trafiły dwie kobiety, obywatelki Ukrainy.

Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia. Ruch został przywrócony i odbywa się już płynnie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W pustostanie przy ul. Chłopickiego znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Przebudowa Stadionu Miejskiego. Stary jupiter zostanie na pamiątkę

RZESZÓW. Trwa przebudowa Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie. W ramach inwestycji, obiekt zyska m.in. nowe oświetlenie. 

Rzeszów

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

RZESZÓW. Z transportu mogą skorzystac osoby  niepełnosprawne oraz seniorzy.

Rzeszów

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest w Rzeszowie. Nabór rusza 1 lutego

RZESZÓW. 1 lutego 2021 r. rusza nabór wniosków o dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rzeszowa. Wnioski będą przyjmowane do 26 lutego br.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce podsumowało miniony rok

JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka dotkliwie odczuł skutki pandemii koronawirusa. W 2020 roku lotnisko obsłużyło 230 tys. pasażerów. W porównaniu z rekordowym, 2019 rokiem jest to spadek o 70 procent.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc przebywa w Szpitalu Miejskim. U Prezydenta potwierdzono koronawirusa. Na dzień dzisiejszy jego stan jest dobry.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa strefa relaksu na Politechnice Rzeszowskiej [Wizualizacje]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zyskają kolejną strefę relaksu. Powstanie ona na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Będzie to już trzecia taka przestrzeń na uczelni.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Rusza drugi etap plebiscytu

RZESZÓW. Rzeszów zakwalifikował się do rundy finałowej plebiscytu „Świeć się z Energą” i będzie walczył o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2021 r.

Reklama