Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Samochód stanął w płomieniach, policjanci ruszyli do akcji [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

ŚWILCZA. Policjanci z Posterunku Policji w Świlczy interweniowali na miejscu pożaru samochodu. Do czasu przyjazdu straży pożarnej, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia płonącego pojazdu.

Wczoraj, po godz. 8:00 na posterunek w Trzcianie przybiegła kobieta, która poinformowała kierownika jednostki o pożarze samochodu, niedaleko posterunku. Okazało się, że na drodze krajowej nr 94, zapalił się osobowy hyundai. Policjanci niezwłocznie ruszyli z gaśnicami, aby gasić pożar. Międzyczasie powiadomili o zdarzeniu straż pożarną.

Kiedy mundurowi przybyli na miejsce, spod maski hyundaia wydobywał się dym. Po chwili auto stanęło w płomieniach. Jeden z funkcjonariuszy zajął się gaszeniem pożaru, natomiast dwie funkcjonariuszki -  kierowcą i pasażerami pojazdu. Zabezpieczyły też miejsce zdarzenia przed innym pojazdami i osobami postronnymi.

Po chwili na miejsce przyjechały dwie załogi straży pożarnej z OSP Trzciana i PSP z Rzeszowa. Strażacy dogasili pożar.

Na szczęście w tym pożarze nikt nie ucierpiał.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzień otwarty Podkarpackiego Oddziału NFZ w Rzeszowie

RZESZÓW. Porad udzielać będzie personel Klinicznego Szpitala Nr 1 im Chopina.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc startuje w wyborach do Sejmu. Będą w Rzeszowie przedterminowe wybory?

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc został „jedynka” Koalicji Obywatelskiej na Podkarpaciu.

Rzeszów

Remont wiaduktu Śląskiego może zakończyć się szybciej niż pierwotnie zakładano

RZESZÓW. Prace przebiegają szybciej niż pierwotnie zakładano, co nie wyklucza ich wcześniejszego zakończenia.

Rzeszów

Święto Policji na placu Farnym. Rozdano medale, odznaczenia, awanse oraz przekazano sztandar

RZESZÓW. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie otrzymała swój sztandar, który przekazało Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.

Rzeszów

Połączenie ul. Kopisto z ul. Wierzbową zależne od decyzji Wód Polskich?

RZESZÓW. Brak akceptacji wniosku przez Wody Polskie znacznie utrudni sprawę z otwarciem przetargu.

Rzeszów

Kolejne ostrzeżenie związane z burzami z gradem

RZESZÓW, PODKARPACIE. Ostrzeżenie dotyczy burz z gradem oraz podwyższonego stanu wód.

Rzeszów

Ruszyły zapisy do Klubu Kibica Asseco Resovii

RZESZÓW. SSPS Resovia świętuje w tym sezonie 15-lecie swojej działalności.

Reklama