Rzeszów - Czwartek, 29.05.2025
Reklama

Samolotem z Rzeszowa do Gdańska od 20 czerwca

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia, a Gdańskiem.

Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurują 20 czerwca br. bezpośrednie połączenie z Rzeszowa do Gdańska. Połączenie realizowane będzie raz w tygodniu, w każdą sobotę. Samolot wyleci z Gdańska o godz. 13:20 i wyląduje w Rzeszowie o godz. 14:40. Z Rzeszowa samolot wystartuje o godzinie 15:40, aby wylądować w Gdańsku o godz. 17:05.

,,Jestem zadowolony, że uda nam się jeszcze przed tegorocznymi wakacjami uruchomić połączenie z Gdańskiem -powiedział Adam Hamryszcak – prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Ten rok będzie szczególny dla turystyki krajowej. Jestem przekonany, że niespełna półtora godzinny lot z Rzeszowa do centrum Trójmiasta wydatnie przyczyni się do wymiany turystów między tymi atrakcyjnymi regionami.- dodaje A.Hamryszczak.  
Reklama
Od 1 czerwca Polskie Linie Lotnicze LOT wznowiły połączenia krajowe. Pasażerowie mogą skorzystać z połączeń realizowanych w ramach 8 portów lotniczych, do trzech razy dziennie na trasie Warszawa-Gdańsk, do dwóch razy dziennie z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry, oraz raz dziennie z Krakowa do Gdańska.

PLL LOT w ramach wznowionego rozkładu krajowych połączeń pasażerskich oferuje bilety w atrakcyjnych cenach. Bilety na lot w jedną stronę bez bagażu można kupić już za 99 PLN.

Loty są realizowane w oparciu o procedury bezpieczeństwa, obejmujące zarówno odprawę na lotnisku, jak i czas spędzony na pokładach samolotów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nielegalna uprawa konopii w Sokołowie Młp. Zabezpieczono 11 krzewów i ponad 285 g marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat więzienia grozi 31-latkowi z Sokołowa Małopolskiego, który nielegalnie uprawiał konopie. Zabepieczono 11 krzewów i ponad 285 gramów marihuany.

Rzeszów

Konrad Fijołek nowym prezydentem Rzeszowa. Oficjalne wyniki wyborów

RZESZÓW. Konrad Fijołek zwyciężył w pierwszej turze przedterminowych wyborów na prezydenta miasta Rzeszowa -  wynika z sondażu exit poll, przeprowadzonego przez Instytut Badań Samorządowych.

Rzeszów

Mieszkańcy części ulicy Lenartowicza będą mieli nową sieć sanitarną

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK wymienia rury kanalizacyjne na 245-metrowym odcinku ulicy Lenartowicza. Sieć sanitarna w tym miejscu była już w złym stanie i wymagała pilnej interwencji.

Rzeszów

W sobotę kilka ulic w Rzeszowie będzie zamkniętych

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się impreza sportowa pn. „III Triathlon Rzeszów”, na który składają się trzy dyscypliny - pływanie, jazda rowerem i bieg. Ulice, przez które przebiegał będzie odcinek rowerowy,...

Rzeszów

Kiermasz Ogrodniczy przed G2A Arena

RZESZÓW/JASIONKA. Kiermasz odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Rzeszów

W sobotę otwarcie basenów ROSiR

RZESZÓW. Od soboty, 12 czerwca czynne będą baseny otwarte Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a.

Rzeszów

Ruszają prace przy tworzeniu ośrodka dla chorych na Alzhaimera

RZESZÓW. Będzie to pierwsza tego typu placówka w Rzeszowie. 

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od piątku duże utrudnienia na ul. Wierzbowej

RZESZÓW. Od piątku 11 czerwca na ul. Wierzbowej prowadzona będzie przebudowa kanalizacji deszczowej oraz sieci gazowej. W związku z pracami przez kilka dni będą utrudnienia w ruchu.

Reklama