Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Siatkarze Asseco Resovii spotkają się z fanami w Galerii Rzeszów

Dodano: 17.05.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZOW. W piątek 17 maja kibice Asseco Resovii Rzeszów będą mieli okazje spotkać się z dwoma nowymi zawodnikami zespołu. Spotkanie odbędzie się w Galerii Rzeszów.

Na konferencji prasowej zaprezentowani zostaną zawodnicy dobrze znani z plusligowych parkietów. Do zespołu Asseco Resovii powróci bohater piątych setów z PGE Skrą Bełchatów w sezonie 2012/13. Nowym nabytkiem rzeszowskiej ekipy będzie również francuski przyjmujący.

W konferencji weźmie również udział Prezes Zarządu Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak. Konferencja odbędzie się w piątek, 17 maja o godz. 17:00 w Galerii Rzeszów na placu eventowym obok fontanny – poziom -1.

Nowi zawodnicy będą do dyspozycji kibiców tego samego dnia także w Browarze Manufaktura od godz. 18:30 do godz. 20:00.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wróciły loty z Rzeszowa do Monachium

RZESZÓW. Wznowienie połączenia uczczono salutem wodnym i toastem. Loty do stolicy Bawarii odbywają się codziennie.

Rzeszów

Poranna kolizja trzech samochodów w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano, na skrzyżowaniu ulicy Cichej i Granicznej w Rzeszowie doszło do kolizji trzech samochodów. 

Rzeszów

Lewy brzeg Wisłoka wyłącznie pod zieleń i rekreację

RZESZÓW. 32 hektary obejmie plan zagospodarowania przestrzennego „Dolina Wisłoka”. Zakłada on przeznaczenie na tereny zielone i rekreacyjne działek nad rzeką pomiędzy mostem Załęskim a rejonem firmy Sanofi.   

Rzeszów

22-latek ukradł volkswagena, 4 godziny później był już w rękach policji

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na ul. Kopernika w Rzeszowie. Sprawca przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Rzeszów

Otwarcie sezonu w Game Over Cycles. Mnóstwo atrakcji, nie tylko dla motocyklistów

RZESZÓW. W programie wydarzenia m.in. jazdy demo, foodtrucki, pokazy tatuażu i lakierowania oraz konkursy z nagrodami...

Rzeszów

Tour de WSIiZ - rajd rowerowy szlakiem Green Velo połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Rajd wystartuje 13 maja 2023 roku. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa.

Rzeszów

W Krasnem odnaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej

RZESZÓW. W trakcie prac polowych, mieszkaniec Krasnego natrafił na niewybuchy z czasów II wojny światowej. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęli się saperzy z Rzeszowa.

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Ścieżka o długości jednego kilometra i szerokości czterech metrów, będzie biegła od mostu Lwowskiego w kierunku północnym.

Reklama