Rzeszów - Czwartek, 22.01.2026
Reklama

„Słodka ciężarówka” przyjedzie do Rzeszowa

Dodano: 17.11.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. W najbliższy piątek, 21 listopada do stolicy Podkarpacia przyjedzie niezwykła ciężarowa pełna atrakcji dla małych i dużych miłośników słodyczy marki Wawel. Pojazd zaparkuje przy ulicy Strażackiej 10.

Wawel Truck to mobilne centrum dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Na gości ciężarówki czekają m.in. interaktywne gry, wirtualny rollercoaster, magiczne lustro oraz wyjątkowa strefa Królestwa Dobrego Smaku.

Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić także wyjątkowe zdjęcie w fotolustrze w dwóch sceneriach: owocowej i czekoladowej, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.
Słodka ciężarówka zaparkuje w najbliższy piątek, 21 listopada przy ul. Strażackiej 10 w Rzeszowie, na parkingu sklepu Biedronka. Dostępna będzie dla gości w godz. 12.00-18.00.

Aby wziąć udział w tej słodkiej przygodzie, wystarczy w dniu wizyty Wawel Truck kupić w Biedronce produkty Wawel za minimum 20 zł i zachować paragon. Wstęp odbywa się na podstawie paragonu, który pozwala wejść do mobilnego królestwa słodkiej ciężarówki. Poza ciekawymi atrakcjami goście będą mogli również skomponować własną, wypełnioną po brzegi ulubionymi cukierkami z Wawelu paczkę.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zamknięto Podziemną Trasę Turystyczną. Po otwarciu stanie się drugim „Hydropolis”?

RZESZÓW. Cała inwestycja kosztować będzie prawie 22 mln zł.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Odjazdy autobusu spod Ratusza wykonywane będą o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00.

Rzeszów

Miasto szykuje się do rozbudowy szkoły na os. Matysówka

RZESZÓW. Ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na os. Matysówka.

Rzeszów

Wraca temat parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski kieruje do ratusza pismo o wydanie opinii nt. umieszczenia parkingu dla samochodów przewożących odpady niebezpieczne na terenie MPGK.

Rzeszów

Jak spędzić ferie na sportowo w Rzeszowie?

RZESZÓW. 13 stycznia ruszają „Ferie na sportowo", zorganizowane przez Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Reklama