Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na al. Armii Krajowej

Dodano: 11.08.2022 r.

fot. Archiwum KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. 80-letni mieszkaniec Rzeszowa został potrącony przez samochód osobowy, kiedy przejeżdżał na rowerze przez przejście dla pieszych. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 16.30. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że  27-letni kierowca skody, jadąc aleją Armii Krajowej w kierunku centrum miasta, potrącił przejeżdżającego przez przejście dla pieszych rowerzystę. W wyniku odniesionych obrażeń, kierujący jednośladem zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że zmarły to 80-letni mieszkaniec Rzeszowa. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ciało rowerzysty zostało zabezpieczone do dalszych badań.
 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ewa Leniart: Rzeszowski Park Centralny może powstać dzięki środkom unijnym

RZESZÓW. Kandydatka na prezydenta Rzeszowa, Ewa Leniart przedstawiła pomysł na sfinansowanie budowy Rzeszowskiego Parku Centralnego.

Rzeszów

Wspólny bilet na autobusy MPK i MKS

RZESZÓW. Od 1 lipca, pasażerowie będą mogli korzystać z jednego biletu uprawniającego do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.  

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną dwie nowe sygnalizacje świetlne

RZESZÓW. Pierwsza z nowych sygnalizacji powstanie na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Nowowiejską, druga na ul. Dębickiej.

Rzeszów

Piknik rodzinny w Ogrodach Bernardyńskich

RZESZÓW. 26 maja w Ogrodach Bernardyńskich oraz na terenie parkingu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Tragedia w bloku przy ul. Kwiatkowskiego. 19-latek zabił swoją dziewczynę?

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 18-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje Centrum Minecraft. "To będzie placówka, która połączy zabawę z edukacją."

RZESZÓW. W budynku, w którym mieścił się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Rzeszowie, powstaje Centrum Minecraft i druku 3D. Zajęcia prowadzone będą już od września.

Rzeszów

Nowa lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza

RZESZÓW. Od poniedziałku, 24 maja, zmieniła się lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną.

Reklama