Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Rzeszowem

Dodano: 26.02.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Pogwizdowie Starym. Kierowca audi śmiertelnie potrącił rowerzystę. Policja ustala tożsamość potrąconego mężczyzny.
 
Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19:00 w Pogwizdowie Starym w powiecie rzeszowskim, w gminie Głogów Małopolski. Jak wstępnie ustalili policjanci, 25-letni kierowca audi, jadąc w kierunku Raniżowa, potrącił rowerzystę.

W wyniku odniesionych obrażeń, kierujący jednośladem, zginął na miejscu. Kierowca audi był trzeźwy.

Policjanci prowadzą postępowanie w celu ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Próbują również ustalić tożsamość potrąconego rowerzysty.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Rzeszów

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Reklama