Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Śmiertelne wypadki w Rzeszowie i w Kamieniu. Zginęły dwie osoby

Dodano: 11.03.2024 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w miniony weekend na drogach powiatu rzeszowskiego. W Kamieniu zginął 24-letni kierujący audi. W Rzeszowie, w zderzeniu samochodu osobowego z autobusem, śmierć poniosła 62-letnia kobieta, a 61-letni pasażer auta trafił do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 5.30 w Kamieniu. Wg wstępnych ustaleń policji, kierujący Audi, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał z drogi do rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust i dachował. Pojazd przetoczył się na teren prywatnej posesji.

25-letni kierowca zginął na miejscu. To mieszkaniec gminy Kamień. Samochodem jechała również 15 letnia pasażerka, która nie odniosła obrażeń. Młoda kobieta trafiła do szpitala na badania.
Reklama
Drugi wypadek miał miejsce w niedzielę, po północy,  na ul. Rzecha w Rzeszowie. 62-letnia kobieta kierująca samochodem marki Kia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z autobusem. Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, 62-latka zmarła na miejscu. W wypadku ucierpiał również 61-letni pasażer osobówki, który trafił do szpitala.

Autobus biorący udział w zdarzeniu jechał do Kijowa. Poróżowało nim obywateli Ukrainy. Nikt z nich nie odniósł obrażeń.
 
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowoczesny aparat do USG w Szpitalu Miejskim

RZESZÓW. Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie dysponuje nowym aparatem do USG. To światowej klasy urządzenie pozwalające na bardzo dokładną diagnostykę chorób u leczących się tutaj pacjentek.  

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Reklama