Rzeszów - Wtorek, 03.06.2025
Reklama

Śmiertelne wypadki w Rzeszowie i w Kamieniu. Zginęły dwie osoby

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w miniony weekend na drogach powiatu rzeszowskiego. W Kamieniu zginął 24-letni kierujący audi. W Rzeszowie, w zderzeniu samochodu osobowego z autobusem, śmierć poniosła 62-letnia kobieta, a 61-letni pasażer auta trafił do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 5.30 w Kamieniu. Wg wstępnych ustaleń policji, kierujący Audi, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał z drogi do rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust i dachował. Pojazd przetoczył się na teren prywatnej posesji.

25-letni kierowca zginął na miejscu. To mieszkaniec gminy Kamień. Samochodem jechała również 15 letnia pasażerka, która nie odniosła obrażeń. Młoda kobieta trafiła do szpitala na badania.
Reklama
Drugi wypadek miał miejsce w niedzielę, po północy,  na ul. Rzecha w Rzeszowie. 62-letnia kobieta kierująca samochodem marki Kia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z autobusem. Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, 62-latka zmarła na miejscu. W wypadku ucierpiał również 61-letni pasażer osobówki, który trafił do szpitala.

Autobus biorący udział w zdarzeniu jechał do Kijowa. Poróżowało nim obywateli Ukrainy. Nikt z nich nie odniósł obrażeń.
 
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy rektor Politechniki Rzeszowskiej oficjalnie przejął władzę rektorską

RZESZÓW. Nowy rektor zamierza z Politechniki stworzyć uczelnię, która będzie motorem napędowym nie tylko w regionie podkarpacia.

Rzeszów

Uszkodziła auto przy ul. Lwowskiej i odjechała. Miała ponad 3 promile

RZESZÓW. Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 39-letniej kobiecie, która będąc pod wpływem alkoholu, uszkodziła zaparkowany samochód, a gdy dowiedziała się, że poszkodowany wezwał policję, odjechała z miejsca zdarzenia.

Rzeszów

Podpisano umowę na przebudowę budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana

RZESZÓW. Inwestycja ma być zakończona w 2021 r. Jej koszt to blisko 16,5 mln. zł  

Rzeszów

Dwie nowe ulice w Rzeszowie: ul. ks. Andrzeja Rabija i ul. Jana Welca

RZESZÓW. Radni zaakceptowali projekty uchwał dotyczące nadania nazw dwóm rzeszowskim ulicom.

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Reklama