Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Śmiertelne wypadki w Rzeszowie i w Kamieniu. Zginęły dwie osoby

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w miniony weekend na drogach powiatu rzeszowskiego. W Kamieniu zginął 24-letni kierujący audi. W Rzeszowie, w zderzeniu samochodu osobowego z autobusem, śmierć poniosła 62-letnia kobieta, a 61-letni pasażer auta trafił do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 5.30 w Kamieniu. Wg wstępnych ustaleń policji, kierujący Audi, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał z drogi do rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust i dachował. Pojazd przetoczył się na teren prywatnej posesji.

25-letni kierowca zginął na miejscu. To mieszkaniec gminy Kamień. Samochodem jechała również 15 letnia pasażerka, która nie odniosła obrażeń. Młoda kobieta trafiła do szpitala na badania.
Reklama
Drugi wypadek miał miejsce w niedzielę, po północy,  na ul. Rzecha w Rzeszowie. 62-letnia kobieta kierująca samochodem marki Kia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z autobusem. Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej, 62-latka zmarła na miejscu. W wypadku ucierpiał również 61-letni pasażer osobówki, który trafił do szpitala.

Autobus biorący udział w zdarzeniu jechał do Kijowa. Poróżowało nim obywateli Ukrainy. Nikt z nich nie odniósł obrażeń.
 
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

23 marca kolejna akcja sprzątania terenów wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Akcja startuje 23 marca o godzinie 11.00.

Rzeszów

Mateusz Kosturek z brązem na Mistrzostwach Świata w karate

RZESZÓW. Mistrzostwach Świata Kyokushin Karate Tezuka Group odbyły się 17 marca w mieście Fukuoka w Japonii.

Rzeszów

21 marca rusza w Rzeszowie aplikacja Bolt. Czym estońska firma kusi nowych kierowców?

RZESZÓW. Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Trwa przebudowa zatoki autobusowej Kotuli/Ustrzycka

RZESZÓW. 18 marca o godz. 9.00 rozpoczęła się przebudowa zatoki przystankowej Kotuli / Ustrzycka 02.

Rzeszów

Przetarg na projekt przedłużenia ul. Warszawskiej do unieważnienia?

RZESZÓW. Według danych z dokumentacji przetargowej projekt przebudowy ma być gotowy najpóźniej do 22 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Radni w sprawie poszerzenia drogi i budowy chodnika przy ul. Zawiszy Czarnego

RZESZÓW. Mowa o odcinku od ul. Świętokrzyskiej do ul. Beskidzkiej liczącym ok. 350 m.

Rzeszów

41-latek przyłapany na „sharingu” płatnych platform cyfrowych

RZESZÓW. Zabezpieczono 10 dekoderów, 4 laptopy, jednostkę centralną wraz ze stacją czytników kart, karty chipowe oraz sporą ilość gotówki.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów bez szans na grę w fazie play-off

RZESZÓW. MVP spotkania otrzymał Kert Toobal.

Reklama