Rzeszów - Poniedziałek, 13.07.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na torach w Trzcianie. Wstrzymany ruch pociągów

Dodano: 20.05.2026 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

W Trzcianie pod Rzeszowem doszło dziś rano do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg. Od godziny 7.45 ruch na linii Rzeszów Główny – Trzciana jest wstrzymany. Przewoźnicy uruchamiają komunikację zastępczą.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.00. Pociąg „Przemyślanin" relacji Kraków Główny – Przemyśl Główny potrącił osobę znajdującą się na torach. Jak informuje Polskie Radio Rzeszów ofiarą jest młoda kobieta.

Po wypadku, od godziny 7.45 do odwołania, PKP Polskie Linie Kolejowe wstrzymały ruch pociągów na szlaku Rzeszów Główny – Trzciana. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

PKP Intercity oraz Polregio wprowadzają dla pasażerów zastępczą komunikację autobusową. Aktualne informacje o opóźnieniach i zmianach w rozkładzie znaleźć można m.in. na Portalu Pasażera.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa metoda podpisywania dokumentów w ZUS-ie

RZESZÓW, PODKARPACIE. ZUS udostępnił na Platformie Usług Elektronicznych nową metodę podpisywania dokumentów jakim jest podpis osobisty.

Rzeszów

Bójka pseudokibiców przy Millenium Hall

RZESZÓW. Policji nie udało się nikogo zatrzymać.

Rzeszów

Zarząd województwa odpowiada władzom miasta ws. parkingu przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Sprawa najpewniej znajdzie swój finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera

RZESZÓW. Trener Zanini pracę w rzeszowskim klubie rozpocznie we wtorek.

Rzeszów

Rusza sprzedaż biletów semestralnych dla studentów

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna sprzedaż biletów semestralnych dla studentów.

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Reklama