Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej. Wypadli z koziołkującego mercedesa

Dodano: 01.07.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kierujący mercedesem, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę energochłonną, w latarnię, następnie pojazd koziołkował. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn zginął na miejscu, a dwóch zostało rannych.

Do wypadku doszło w sobotę rano po godz. 4, w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym mercedesem, jadąc w kierunku Świlczy, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę energochłonną, w latarnię, następnie pojazd koziołkował, w skutek czego z samochodu wypadły 3 osoby podróżujące mercedesem.

W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn poniósł śmierć na miejscu, a dwóch zostało przewiezionych do szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku to 20-letni mieszkańcy Rzeszowa.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracowała ekipa wypadkowa. Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama