Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

Dodano: 25.08.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 86-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc oplem merivą w kierunku centrum miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 73-letnią pieszą. Kobieta z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Mimo udzielonej pomocy medycznej, zmarła.

86-latek był trzeźwy. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS po raz kolejny w tym tygodniu będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Koronawirus. Rząd wprowadza jeszcze bardziej restrykcyjne ograniczenia

Ograniczona liczba osób w sklepie, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, zamknięte parki, bulwary i plaże – to część nowych, rządowych ograniczeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Za złamanie zakazów grozi kara...

Rzeszów

We wtorek dwa dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii MPK. Będą dodatkowe kursy

RZESZÓW. Zmiany dotyczą linii nr 16 i będą obowiązywały od 1 kwietnia. Jeden kurs zostanie przyspieszony i wprowadzone będą dwa nowe.

Rzeszów

Kilka przypadków naruszeń ograniczeń przez mieszkańców Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Policyjne patrole na ulicach, komunikaty z radiowozów, a w powietrzu policyjny dron. Tak było w weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Rzeszów

Uważajmy na oszustów. Stosują m.in. metodę "na tarczę antykryzysową"

RZESZÓW, POLSKA. Ministerstwo finansów informuje o nowych sposobach oszustwa. Dotyczą one metody „na tarczę antykryzysową” oraz smsów dot. zadłużenia na mikrorachunku podatkowym.

Reklama