Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. 52-letni rowerzysta najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 18:30. Jak wynika z ustaleń Policji, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc na rowerze ulicą Myśliwską, z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się na jezdnię. W wyniku odniesionych obrażeń, mimo reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.

Wstępne ustalenia policjantów nie ujawniły śladów mogących wskazywać, że w tym zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

Ciało rowerzysty zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowa budynku głównego UR idzie zgodnie z planem

RZESZÓW. Już ponad rok trwa przebudowa budynku głównego A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana 16 C. Prace powoli zmierzają ku końcowi.

Rzeszów

Jest projekt uchwały w sprawie konsultacji społecznych w Rzeszowie

RZESZÓW. Gotowy jest projekt uchwały wprowadzającej konsultacje społeczne w ważnych kwestiach dla Rzeszowa.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia gotowa na sezon grzewczy

RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.

Rzeszów

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Rzeszów

Bezrobotni mogą otrzymać dotację na założenie firmy

RZESZÓW. PUP w Rzeszowie ogłosił kolejną edycję naboru wniosków ws. dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Można otrzymać nawet 20 tys. zł wsparcia.

Rzeszów

Różowa sobota w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje dla kobiet

​RZESZÓW. W sobotę 23 października w KSW nr 1 w Rzeszowie wszystkie chętne kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań piersi w ramach tzw. różowego października.

Reklama