Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista
Dodano: 16.05.2022 r.
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem. Pomimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować.
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 20:00 we wsi Łąka w powiecie rzeszowskim. Wg wstępnych ustaleń policji, 33-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki honda, jadąc w kierunku Łukawca, zderzył się z suzuki grand vitarą. Samochodem kierowała 48-letnia kobieta. Jechała w tym samym kierunku co motocyklista i skręcała w lewo na posesję. Niestety, pomimo pomocy udzielonej przesz załogę pogotowia ratunkowego, 33-letni motocyklista zmarł na miejscu wypadku.
Kobieta kierująca suzuki była trzeźwa. Po zdarzeniu, z uwagi na stan zdrowia, została przewieziona do szpitala. Tam pobrano od niej krew do badań.
Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało motocyklisty zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli również pojazdy uczestniczące w zdarzeniu.
RZESZÓW. 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, podejrzany o włamania do piwnic został zatrzymany przez policję. Mężczyzna kradł elektronarzędzia, które następnie sprzedawał. Usłyszał trzy zarzuty.
RZESZÓW. Od początku lipca br. dziennikarze programu 2 Polskiego Radia podróżują po Polsce, aby przedstawiać relacje z ciekawych i pięknych zakątków naszego kraju. Bohaterem najbliższego odcinka cyklu będzie stolica Podkarpacia.
RZESZÓW. Kilkanaście tysięcy złotych od dwóch mieszkanek Rzeszowa wyłudzili przestępcy podający się za policjantów. Niestety, poszkodowane zgłosiły sprawę na komisariat już po fakcie.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz