Rzeszów - Wtorek, 28.10.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista

Dodano: 16.05.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem. Pomimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 20:00 we wsi Łąka w powiecie rzeszowskim. Wg wstępnych ustaleń policji, 33-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki honda, jadąc w kierunku Łukawca, zderzył się z suzuki grand vitarą. Samochodem kierowała 48-letnia kobieta. Jechała w tym samym kierunku co motocyklista i skręcała w lewo na posesję. Niestety, pomimo pomocy udzielonej przesz załogę pogotowia ratunkowego, 33-letni motocyklista zmarł na miejscu wypadku.

Kobieta kierująca suzuki była trzeźwa. Po zdarzeniu, z uwagi na stan zdrowia, została przewieziona do szpitala. Tam pobrano od niej krew do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało motocyklisty zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli również pojazdy uczestniczące w zdarzeniu.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

RZESZÓW. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Sky&More 2019, czyli o przyszłości branży lotniczej. Eksperci spotkają się w Rzeszowie 30 maja

RZESZÓW. Kongres Sky&More 2019 organizowany jest pod patronatem Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

Rzeszów

Kolejny przetarg na przebudowę czterech dużych skrzyżowań w Rzeszowie do unieważnienia?

RZESZÓW. Prawdopodobnie przetarg zostanie unieważniony i powtórzony.

Rzeszów

Miasto zajmie się dylatacją oraz nawierzchnią wiaduktu Śląskiego

RZESZÓW. W budżecie miasta na ten cel zarezerwowano ok. 1,1 mln zł. 

Rzeszów

Asseco Resovia lepsza od Skry Bełchatów

RZESZÓW. MVP spotkania został Thibault Rossard.

Rzeszów

Rada Gminy Krasne negatywnie zaopiniowała pomysł przyłączenia sołectwa Malawa do Rzeszowa

KRASNE. 8 lutego w gminie Krasne odbyła się sesja w trybie nadzwyczajnym.

Reklama