Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Rudnej Małej. 51-latek zginął na miejscu

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

W Rudnej Małej samochód ciężarowy potrącił 51-letniego rowerzystę. Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 5:00, na drodze krajowej nr 9 w Głogowie Małopolskim, w rejonie hotelu Cztery Pory Roku. Z ustaleń policji wynika, że 54-letni mężczyzna jadący ciężarowym mercedesem z naczepą w kierunku Głogowa Małopolskiego, śmiertelnie potrącił mężczyznę, 51-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, który najprawdopodobniej jechał rowerem.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Funkcjonariusze rzeszowskiej ekipy wypadkowej pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili wszelkie czynności, które mogą pomóc z ustaleniu okoliczności tego tragicznego wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 20.12.2024, godz. 15:31
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono automat do wymiany bilonów na banknoty

RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

W pustostanie przy ul. Chłopickiego znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Przebudowa Stadionu Miejskiego. Stary jupiter zostanie na pamiątkę

RZESZÓW. Trwa przebudowa Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie. W ramach inwestycji, obiekt zyska m.in. nowe oświetlenie. 

Rzeszów

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

RZESZÓW. Z transportu mogą skorzystac osoby  niepełnosprawne oraz seniorzy.

Reklama