Rzeszów - Środa, 05.11.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Rudnej Małej. 51-latek zginął na miejscu

Dodano: 20.12.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

W Rudnej Małej samochód ciężarowy potrącił 51-letniego rowerzystę. Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 5:00, na drodze krajowej nr 9 w Głogowie Małopolskim, w rejonie hotelu Cztery Pory Roku. Z ustaleń policji wynika, że 54-letni mężczyzna jadący ciężarowym mercedesem z naczepą w kierunku Głogowa Małopolskiego, śmiertelnie potrącił mężczyznę, 51-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, który najprawdopodobniej jechał rowerem.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Funkcjonariusze rzeszowskiej ekipy wypadkowej pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili wszelkie czynności, które mogą pomóc z ustaleniu okoliczności tego tragicznego wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 20.12.2024, godz. 15:31
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ma cztery nowe hybrydy [FOTO]

RZESZÓW. „Uważam osobiście, że nasza policja działa doskonale. Jako miasto wspomagamy policję” – mówił Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszył przetarg na remont dirtparku

RZESZÓW. Prace powinny zostać wykonane do 21 dni od dnia podpisania umowy z Ratuszem.

Rzeszów

Podczas obrad Sejmiku rozmawiano m.in. o współpracy z rumuńskim regionem i infrastrukturze drogowej

RZESZÓW, PODKARPACIE. Radni jednomyślnie zagłosowali za uchwałą wprowadzającą zmiany w budżecie województwa na 2019 r.

Rzeszów

Umowa na odmulenie rzeszowskiego zalewu podpisana „pomimo podkładania nóg”

RZESZÓW. Odmuleniem zalewu zajmie się krajowe konsorcjum firm.

Rzeszów

Nowy system rezerwacji karnetów i biletów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Jedną z nowości będzie możliwość zwolnienia miejsca na dany mecz.

Rzeszów

Dwa przejścia dla pieszych zostaną specjalnie oświetlone. Miasto za darmo dostanie lampy

RZESZÓW. W pierwszej kolejności planujemy montaż na ulicy Krakowskiej i Lubelskiej” – informował Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Automaty paczkowe Poczty Polskiej będą również w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze automaty w Rzeszowie będą dostępne do końca sierpnia br.

Reklama