Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

Spotkania Tadeusza Ferenca z mieszkańcami ze zmienioną formułą. Znamy terminy zebrań

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa spotka się w tym roku trzykrotnie z mieszkańcami Rzeszowa. Nie będzie podziału na spotkania dla poszczególnych osiedli.

Na spotkaniach omówione zostaną bieżące sprawy dotyczące miasta oraz projektu budżetu Rzeszowa na przyszły rok. Warto wspomnieć, że w tym roku zmienia się formuła spotkań prezydenta z mieszkańcami.

„W tym roku zmieniła się formuła tych spotkań i będą trzy spotkania ogólnie. Wszyscy mieszkańcy mogą przyjść, gdyż spotkania dotyczyć będą całego miasta a nie poszczególnych osiedli” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Pierwsze spotkanie zaplanowano 18 października o godz. 16.00, przy ul. Błogosławionej Karoliny 21 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 18.

25 października Tadeusz Ferenc pojawi się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów przy ul. Bałtyckiej 33. Spotkanie rozpocznie się również o 16.00.

W listopadzie prezydent pojawi się w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Hetmańskiej 38. Spotkanie odbędzie się ósmego dnia miesiąca o godz. 16.00.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Księża diecezji rzeszowskiej zebrali ponad 360 tys. zł na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. „Kapłański dar miłosierdzia” – tak nazwano zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawiursem, jaką zorganizowali duchowni diecezji rzeszowskiej.

Rzeszów

Od 27.04 otwarte POP'y przy Lisa Kuli oraz Grottgera. Będzie można kupić tylko bilety

RZESZÓW. Jak informuje ZTM, będzie można kupić w dni robocze bilety autobusowe w POP’ach przy ul. Lisa Kuli i Grottgera. Żadne inne usługi nie będą realizowane.

Rzeszów

Wzrosła liczba mieszkańców Rzeszowa. Zbliżamy się do 200 tys.

RZESZÓW. O 2,4 % wzrosła liczba ludności w Rzeszowie w 2019 r. W porównaniu z poprzednim rokiem zawarto więcej małżeństw. Więcej było też zgonów, mniej natomiast było urodzeń.

Rzeszów

Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS dotyczący emerytur i rent

RZESZÓW. W najbliższy czwartek eksperci ZUS będą odpowiadali na pytania klientów.

Rzeszów

Biało-żółte krawężniki przy zatokach autobusowych. "Aby było bezpieczniej"

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa malowanie krawężników przy zatokach autobusowych. Docelowo prace mają objąć wszystkie przystanki.

Rzeszów

Powstało kolejne izolatorium. Tym razem w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono drugie na Podkarpaciu tzw. izolatorium.  Pierwsze powstało w Łańcucie, w Bursie - Szkolnym Schronisku Młodzieżowym.

Rzeszów

Wiemy, gdzie w Rzeszowie pojawią się kolejne maseczkomaty

RZESZÓW. Mamy listę ulic, na których zamontowane zostaną automaty ze środkami ochrony osobistej. 

Reklama