Rzeszów - Wtorek, 17.02.2026
Reklama

Spotkania Tadeusza Ferenca z mieszkańcami ze zmienioną formułą. Znamy terminy zebrań

Dodano: 15.10.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa spotka się w tym roku trzykrotnie z mieszkańcami Rzeszowa. Nie będzie podziału na spotkania dla poszczególnych osiedli.

Na spotkaniach omówione zostaną bieżące sprawy dotyczące miasta oraz projektu budżetu Rzeszowa na przyszły rok. Warto wspomnieć, że w tym roku zmienia się formuła spotkań prezydenta z mieszkańcami.

„W tym roku zmieniła się formuła tych spotkań i będą trzy spotkania ogólnie. Wszyscy mieszkańcy mogą przyjść, gdyż spotkania dotyczyć będą całego miasta a nie poszczególnych osiedli” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Pierwsze spotkanie zaplanowano 18 października o godz. 16.00, przy ul. Błogosławionej Karoliny 21 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 18.

25 października Tadeusz Ferenc pojawi się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów przy ul. Bałtyckiej 33. Spotkanie rozpocznie się również o 16.00.

W listopadzie prezydent pojawi się w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Hetmańskiej 38. Spotkanie odbędzie się ósmego dnia miesiąca o godz. 16.00.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska otwiera się na studentów z niepełnosprawnościami. Powołano specjalne biuro

RZESZÓW. Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Będzie pomagało tym osobom, które same zgłoszą taką potrzebę.

Rzeszów

Przy al. Rejtana trwa montaż gigantycznego zegara z herbem Rzeszowa

RZESZÓW. 10-metrowy zegar z herbem Rzeszowa powstaje na budynku biurowca Resovia Office.

Rzeszów

Kolizja na ścieżce rowerowej przy al. Powstańców Warszawy. Pijany 62-latek wjechał w 16-latkę

​RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu miał 62-letni kierowca jednośladu, który spowodował kolizję z 16-letnią rowerzystką.

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Reklama