Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Spotkanie z artystami i siatkarzami przed charytatywnym „Meczem o wszystko”

Dodano: /

RZESZÓW. W środę, 11 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej Podpromie odbędzie się charytatywny „Mecz o wszystko”, w którym rzeszowscy siatkarze zmierzą się z polskimi artystami. Zanim jednak zobaczymy zmagania gwiazd na boisku, będzie okazja zobaczyć ich na konferencji przedmeczowej w Millenium Hall, która odbędzie się o godzinie 15:30,w strefie obok Pizza Hut.

„Mecz o wszystko” organizuje Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI”. Fundusze zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przeznaczone na wsparcie rodzin z terenów Opolszczyzny, które ucierpiały w wyniku tegorocznej powodzi. Dzięki ofiarności mieszkańców Podkarpacia Fundacja PIERSI wesprze powodzian w odbudowie ich domostw i przywracaniu „normalności” do życia mieszkańców z terenów dotkniętych powodzią. Potrzeby są ogromne, od osuszaczy, urządzeń grzewczych i specjalistycznych materiałów budowlanych po meble, odzież i sprzęty AGD.

Drużyny siatkarskie to czołówka krajowa i europejska, z takimi gwiazdami jak m.in.: Milena Sadurek, Krzysztof Ignaczak, Gabriela Polańska, Michał Ruciak, Jan Such, Marek Karwasz, a także Agnieszka Korneluk, Katarzyna Wenerska, Magdalena Jurczyk, Bruna Honório, Paweł Zatorski, Bartosz Bednorz, Karol Kłos i Klemen Čebulj.

Reklama

W drużynie artystów polskich wystąpią: Czadoman, Michał Wiśniewski, Zenek Martyniuk, Weronika i Zygmunt Chajzer, Agnieszka Litwin, Misheel Jargalsaikhan, Bartosz Gajda, Irek Bieleninik, Konrad Baum, Krzysztof Ignaczak, Daniel Wieleba, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Jan Niezbendny, Jacek Szalacha, Andrzej „Niuniek”Misztal, Daniel Wieleba, Mariusz Ambrożuk, Zbigniew” Dziadek” Moździerski , Adam „Asan” Asanov i inni.

Zanim jednak zobaczymy zmagania gwiazd na boisku porozmawiamy z nimi podczas konferencji przedmeczowej w Millenium Hall. Środa, godz. 15:30, poziom 0 obok Pizza Hut. Wstęp bezpłatny.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów na ul. Budziwojskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku na ul. Budziwojskiej. Zderzyły się tam trzy samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Rzeszów

W sobotę "Marsz Równości" w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę, 15 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie IV Marsz Równości pod hasłem "Idziemy po równość i pokój". W związku z przemarszem uczestników, całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO już zadaszona. Prace idą zgodnie z harmonogramem [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja warta prawie 12 milinów złotych ma być gotowa w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Marma 32. Rajd Rzeszowski już za miesiąc

RZESZÓW. Zawodnicy będą mieli do pokonania 11 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 150 km. 

Rzeszów

Street Food Festival. W lipcu foodtrucki zaparkują w Galerii Nowy Świat

RZESZÓW. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza Rodzinna Akademia Czasu Wolnego, czyli cykl wydarzeń plenerowych dla dzieci i rodziców

RZESZÓW. Rodzinna Akademia Czasu Wolnego zawita w sezonie wakacyjnym na rzeszowskie place zabaw, boiska i parki.

Rzeszów

Poranna kolizja 5 aut w Rzeszowie

RZESZÓW. Pięć samochodów zderzyło się dziś rano na al. Armii Krajowej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawczyni kolizji, 46-letnia mieszkanka Rzeszowa, została ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

Reklama