Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Sprawdź jak będą kursować autobusy komunikacji miejskiej od 1 do 5 maja

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach, jakie czekają mieszkańców Rzeszowa korzystających z komunikacji miejskiej.

W dniach 1 i 3 maja autobusy kursować będą wg rozkładu obowiązującego w niedziele i święta, przy czym na linii nr 53 będą uruchomione dodatkowe kursy realizowane w dni świąteczne nie przypadające w niedziele,

2 maja obowiązywać będzie rozkład jak dni robocze pozaszkolne (czyli bez kursów oznaczanych literą S – kursuje w dni nauki szkolnej).

W dniu 4 maja wg rozkładu obowiązującego w soboty, natomiast w dniu 5 maja rozkładu obowiązującego w niedziele i święta.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poszerzą ulicę Ustrzycką w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie 800-metrowy odcinek ulicy Ustrzyckiej zostanie przebudowany. Droga zostanie poszerzona do minimum 6 m, powstanie chodnik oraz nowe oświetlenie.

Rzeszów

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z Półmaratonem Rzeszowskim

RZESZÓW. Trasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

Ruszyła budowa ponad 10-kilometrowego odcinka S19 Rzeszów Południe - Babica

RZESZÓW. W ramach inwestycji wybudowany zostanie tunel o długości ok. 2,2 km.

Rzeszów

W Rzeszowie zamontowano kolejne budki dla jerzyków

RZESZÓW. Ponad 130 kolejnych budek dla jerzyków pojawiło się na ścianach budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Licząc z tymi powieszonymi jesienią ubiegłego roku, jest ich już łącznie 157.

Rzeszów

W najbliższą sobotę otwarte punkty paszportowe

PODKARPACIE. W związku z dużym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, w najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022 r. czynne będą Oddziały Paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu.

Rzeszów

Jechał całą szerokością jezdni. Był tak pijany, że wynik przekroczył skalę alkomatu

RZESZÓW. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził samochód mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Rzeszów

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Rzeszów a Doliną Lotniczą

RZESZÓW. Jest to kontynuacja umów nawiązywanych w poprzednich latach.

Rzeszów

Doświetlono przejście dla pieszych na al. Cieplińskiego

RZESZÓW. Poprawiono bezpieczeństwo pieszych na al. Cieplińskiego.

Reklama