Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Stephane Antiga rozpoczyna z "wysokiego C". Pożegnał dziewięć zawodniczek

Dodano:

fot. Developres SkyRes Rzeszów
fot. Developres SkyRes Rzeszów
RZESZÓW. Nowy trener Developres SkyRes Rzeszów zrezygnował ze współpracy z dziewięcioma zawodniczkami oraz statystykiem drużyny.

Przypomnijmy, że nowym trenerem rzeszowskich siatkarek w sezonie 2019/2020 został Stephane Antiga, który dotychczas prowadził reprezentacje Polski oraz klub Onico Warszawa.

DevelopRes SkyRes Rzeszów w zakończonym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet zajął trzecie miejsce, a zatrudnienie nowego trenera z najwyższej półki świadczy o tym, że zarząd klubu ambicję ma większe niż jedynie brązowy medal.

Co ciekawe nowy trener do uzyskania lepszych wyników potrzebuje odświeżonej kadry, przez co kilka zawodniczek musiało się rozstać z drużyną.

Oficjalnie K.S. Developres Rzeszów żegna się z zawodniczkami Helene Rousseaux, Mają Tokarską, Barbarą Zakościelną, Petyą Barakovą, Agatą Sawicką, Dorotą Medyńską, Agnieszką Rabką, Kingą Hatalą, Evą Yanevą oraz statystykiem drużyny Radosławem Wodzińskim.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Rzeszów

3 mln zł powędrowało do szpitala MSWiA W Rzeszowie

RZESZÓW. Umowę zawarto 14 sierpnia w szpitalu MSWiA w Rzeszowie.

Rzeszów

Uruchomiono sprzedaż biletów semestralnych i uczniowskich

RZESZÓW. Bilety semestralne uczniowskie będą dostępna w okresie od 1 września 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

Rzeszów

W rzeszowskim Oknie Życia Caritas znaleziono chłopczyka

RZESZÓW. Niemowlę znalazła siostra Dominika, kierownik Domu Samotnej Matki – nadała mu imię Jacek.

Rzeszów

Teatralna przerwa w Rzeszowa dobiega końca. 22 sierpnia do miasta przyjeżdżają artyści z Gruzji, Ukrainy i Litwy

RZESZÓW. Na mieszkańców Rzeszowa czeka 17 wydarzeń, w tym koncerty, spektakle oraz wernisaże.

Rzeszów

Jakie są najpopularniejsze marki samochodów na ulicach Rzeszowa?

RZESZÓW. Najczęściej właścicielami pojazdów rejestrowanych w Rzeszowie są mężczyźni, lubujący się w głównej mierze w samochodach typu hatchback. W głównej mierze rzeszowianie decydują się na zakup samochodów pochodzących z Polski.

Rzeszów

Gang sutenerów, schwytanych przez CBŚP w Rzeszowie, stanie przed Sądem

RZESZÓW, KRAKÓW. Dzięki działaniom funkcjonariuszy  Zarządu CBŚP w Rzeszowie w grudniu 2018 r. udało się rozbić tą przestępczą organizację i zatrzymać wszystkich jej członków.

Rzeszów

Park na Zalesiu będzie wyremontowany. Miasto ma projekt. Realizacja w przyszłym roku

RZESZÓW. Realizacja inwestycji możliwa będzie dopiero w przyszłym roku.

Reklama