Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Straż Miejska w Rzeszowie przejmie dwa samochody od Urzędu Miasta

Dodano: 11.06.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W informacji mowa o dwóch samochodach osobowych, które od Urzędu Miasta Rzeszowa otrzyma Straż Miejska. Przekazanie związane jest z zakupem przez Ratusz dwóch nowych samochodów elektrycznych.

W kwietniu informowaliśmy o zakupie przez Urząd Miasta w Rzeszowie dwóch nowych samochodów elektrycznych. Chodzi o renault kangoo, za które miasto zapłaciło łącznie 352 tys. zł. Okazuje się, że na nowej inwestycji miasta skorzysta również Straż Miejska w Rzeszowie.

„Kupiliśmy dwa elektryczne samochody, które zastąpią stare modele. Straż Miejska nie posiada wiele samochodów więc postanowiliśmy ich wesprzeć” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta.

Zgodnie z informacją Oddziału Gospodarczego miasta Rzeszów do Straży Miejskiej trafi kia carnival z przebiegiem 400 tys. km oraz 4 letni ford mondeo z 120 tys. km na liczniku.

Obecnie Urząd Miasta dysponują flotą czterech samochodów: dwoma elektrykami, o których wspominaliśmy oraz 3 letnim seatem z przebiegiem 100 tys. i nową skodą kodiaq.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Teren w rejonie ul. Lawendowej i ul. Daliowej uratowany przed zabudową

RZESZÓW. Zagospodarowanie przewiduje tereny zielone i tak też pozostanie.

Rzeszów

ZTM przywraca kursowanie autobusu linii nr 50 na Zalesiu

RZESZÓW. Od 2 września br. przywrócona zostaje linia nr 50 na os. Zalesie.

Rzeszów

Jest zgoda na zamianę działek z deweloperem. Andrzej Dec: „Znowu Hartbex dostanie znacznie więcej”

RZESZÓW. Łącznie miasto oddało 3,3 ha terenu, natomiast Hartbex przekazał 2,6 ha.

Rzeszów

Raport z przebudowy stacji Rzeszów Główny

RZESZÓW. O stanie prac informowano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Rzeszów

100-lecia Aeroklubu Polskiego w Jasionce. ZTM uruchamia dodatkowe linii L1 i L2

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę na rzeszowskim lotniskiem odbędzie się 100-lecia Aeroklubu Polskiego.

Rzeszów

Kasy samoobsługowe w E.Leclerc

RZESZÓW. Kasy samoobsługowe są dostępne od połowy sierpnia. Płatności dokonuje się w nich kartą.

Reklama