Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Strefa rekreacyjno-sportowa na osiedlu Króla Augusta w Rzeszowie

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie strefy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego 12 w Rzeszowie. Wykonawca przebuduje boisko, zamontuje siłownię plenerową, wymieni nawierzchnię na placu zabaw oraz zamontuje zadaszoną wiatę rowerową.  

Zadanie, które będzie realizowane na os. Króla Augusta składać się będzie z kilku elementów. Jeden z nich to przebudowa istniejącego boiska do piłki nożnej. Wykonana zostanie nowa podbudowa, powierzchnia boiska będzie wyrównana i wyprofilowana. Ułożona zostanie także nowa murawa, zamontowane nowe bramki a istniejące piłkochwyty wydłużone i odnowione.

Kolejnym elementem będzie montaż siłowni plenerowej, z czterema podwójnymi stanowiskami. Trzecia część inwestycji to wymiana nawierzchni przy istniejącym placu zabaw na nową, poliuretanową. Ostatnim elementem będzie montaż zadaszonej wiaty rowerowej.

Przetarg na realizację zadania już ogłoszono. Rozstrzygnięcie nastąpi prawdopodobnie na przełomie lutego i marca. Inwestycja ma być zrealizowana w ciągu 90 dni od dnia podpisania umowy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poszerzą ulicę Ustrzycką w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie 800-metrowy odcinek ulicy Ustrzyckiej zostanie przebudowany. Droga zostanie poszerzona do minimum 6 m, powstanie chodnik oraz nowe oświetlenie.

Rzeszów

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z Półmaratonem Rzeszowskim

RZESZÓW. Trasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

Ruszyła budowa ponad 10-kilometrowego odcinka S19 Rzeszów Południe - Babica

RZESZÓW. W ramach inwestycji wybudowany zostanie tunel o długości ok. 2,2 km.

Rzeszów

W Rzeszowie zamontowano kolejne budki dla jerzyków

RZESZÓW. Ponad 130 kolejnych budek dla jerzyków pojawiło się na ścianach budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Licząc z tymi powieszonymi jesienią ubiegłego roku, jest ich już łącznie 157.

Rzeszów

W najbliższą sobotę otwarte punkty paszportowe

PODKARPACIE. W związku z dużym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, w najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022 r. czynne będą Oddziały Paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu.

Rzeszów

Jechał całą szerokością jezdni. Był tak pijany, że wynik przekroczył skalę alkomatu

RZESZÓW. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził samochód mając blisko 4,5 promila alkoholu w organizmie. 

Rzeszów

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Rzeszów a Doliną Lotniczą

RZESZÓW. Jest to kontynuacja umów nawiązywanych w poprzednich latach.

Rzeszów

Doświetlono przejście dla pieszych na al. Cieplińskiego

RZESZÓW. Poprawiono bezpieczeństwo pieszych na al. Cieplińskiego.

Reklama