Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Świąteczne kursy autobusów i dodatkowy przystanek dla linii nr 2 i 47

Dodano: 15.04.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie podał informacje o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym. Dodatkowo od 17 kwietnia zmieni się rozkład jazdy linii nr 44 i 58, a linie 2 i 47 zyskają dodatkowy przystanek.
 
W dniach 18 – 23 kwietnia 2019 r. autobusy komunikacji miejskiej kursować będą wg harmonogramu:

– 18, 19 i 23 kwietnia br. – jak w dzień roboczy z wyjątkiem kursów realizowanych tylko w dni nauki szkolnej oznaczonych literką „s”. W tych dniach linia nr 21 nie kursuje.
– 20 kwietnia br. – jak w sobotę,
– 21 i 22 kwietnia br. – jak w niedzielę/święto.

Wyjątek stanowić będzie linia nr 53 obsługująca lotnisko w Jasionce. Na dzień 22 kwietnia br. będzie obowiązywał rozkład jazdy jak w dni świąteczne wraz z dodatkowymi kursami realizowanymi w dni świąteczne nie przypadające w niedziele.

Od 17 kwietnia linie nr 2 i 47 zyskają dodatkowy przystanek Odrzykońska/Iwonicka 01 (w kierunku do centrum miasta).


 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Rzeszów

Temat korków w mieście na najbliższej sesji Rady Miasta. Pomysły zaprezentują radni PiS

RZESZÓW. Dwie propozycje już wcześniej przedstawiało Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.

Rzeszów

Sprawiał wrażenie przysypiającego za kółkiem. Okazało się, że jest pijany

RZESZÓW. Ponad 2,5 promila alkoholu wydmuchał kierowca hondy, ujęty przez policjanta na autostradzie w Nowej Wsi. 

Rzeszów

Będzie renowacja budynku Muzeum Techniki i Militariów przy ul. Kochanowskiego

RZESZÓW. Prace mają być zakończone do końca listopada br.

Rzeszów

Wiesław Buż i Ewa Leniart dostają się do Sejmu. Kto zajmie ich miejsce?

RZESZÓW. Kto może ich zastąpić i kto zyska w przypadku odmowy przyjęcia mandatu?

Reklama