Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Świąteczne Miasteczko 2023. Trwają poszukiwania wystawców

Dodano: 07.11.2023 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznego Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie. Trwa rekrutacja wystawców chcących wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Świąteczne Miasteczko stanie na rzeszowskim Rynku od 2 grudnia i będzie funkcjonowało do 7 stycznia 2024 r. Organizatorzy zapewniają, że na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji. Szczegóły zostaną ogłoszone już wkrótce.

W ramach Świątecznego Miasteczka odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje oferty zaprezentuje maksymalnie 20 wystawców.

Obecnie trwa poszukiwanie firm, stowarzyszeń i osób prywatnych chętnych do udziału w jarmarku, których produkty i asortyment obejmują przynajmniej jedną z kategorii: rękodzieło, produkty spożywcze regionalne i rzemieślnicze, kosmetyki i biżuteria, atrakcyjne, oryginalne lub unikatowe produkty lub usługi, nawiązujące do bożonarodzeniowego charakteru jarmarku.

Zainteresowani wystawcy proszeni są o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych (dostępny na stronie Estrady Rzeszowskiej) na adres: jarmarkrzeszow@gmail.com

Wystawcy mogą również zadawać pytania drogą mailową lub telefonicznie: 500 048 200. Rekrutacja trwa do 15 listopada 2023 r. do godz. 9:00.


 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zabytkowe pojazdy na rzeszowskim Rynku [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Za nami 24. edycja Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy można było podziwiać na rzeszowskim Rynku. Mamy dla Was porcję zdjęć z konkursu elegancji.

Rzeszów

Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 120 tys. podróżnych skorzystało z oferty Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w lipcu. To wynik o 15 procent lepszy od poprzedniego, osiągniętego w czerwcu br.

Rzeszów

Aktywna sobota z ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Bezpłatny szynobus z Rzeszowa

W sobotę, 5 sierpnia w ramach festiwalu zaplanowano rajd rowerowy oraz piknik kolejowy. 

Rzeszów

Będzie nowa ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ścieżki pieszo-rowerowe po obu stronach ul. Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli. Umowa ma zostać podpisana w połowie sierpnia.

Rzeszów

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać w godz. 14:00 - 16:00.

Rzeszów

Festiwal rowerowy po raz 3. w Rzeszowie

RZESZÓW. Tegoroczna edycja festiwalu skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, dla których zostały przygotowane konkurencje takie jak zawody na Pumptracku na osiedlu Baranówka oraz zawody MTB na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Połączenie ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską i Czudecką na ukończeniu

RZESZÓW. Inwestycję realizuje firma Strabag. Droga ma być ukończona wczesną jesienią tego roku, najprawdopodobniej już końcem września.

Rzeszów

Rusza sprzedaż bezpłatnych biletów MPK dla uczniów

RZESZÓW. W najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia br. rozpoczyna się zapisywanie uprawnień do bezpłatnych przejazdów dla uczniów na kolejny rok szkolny.

Reklama