Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Targi Budownictwa w weekend w Rzeszowie. Organizatorzy wydali oświadczenie

Dodano: 04.03.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W weekend w Rzeszowie odbędzie się jedna z największych imprez masowych w regionie. Chodzi o Targi Budownictwa organizowane w hali Podpromie. W związku z koronawirusem, organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Targi Budownictwa EXPO DOM to jedne z największych w Polsce targów z branży budowlanej. Targi co roku odwiedza blisko 15 tys. osób a swoją ofertę prezentuje ponad 200 wystawców z regionu, polski i zagranicy.

Targi odbędą się w najbliższy weekend, tj. 6 – 8 marca 2020 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie. Będzie to Jubileuszowa, 25. edycja. Na imprezie swoje oferty materiałów  budowlanych i wykończeniowych zaprezentuje ponad 200 wystawców. Będą specjalne promocje i rabaty. Podczas imprezy odbędą się także Targi Nieruchomości z udziałem najważniejszych deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie. Wydarzeniu towarzyszą dwa kongresy dotyczące nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i budownictwa infrastrukturalnego oraz szkolenia na temat budowlanego rynku pracy.

Targi Budownictwa EXPO DOM w piątek i sobotę, 6 i 7 marca, można zwiedzać w godz. 10.00-18.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Bezpłatny wstęp na targi przysługuje uczestnikom wspomnianych wyżej kongresów (w dniu, kiedy te kongresy się odbywają): I Podkarpackiego Kongresu Budownictwa Infrastrukturalnego (6 marca) oraz III Kongres Smart Project, Building & City (7 marca). Aby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować udział poprzez formularz internetowy. Nie wymagana jest żadna opłata, trzeba jednak wypełnić zgłoszenie do 4 marca. Istnieje również możliwość rejestracji telefonicznie: 515 897 356 lub mailowo: rejestracja@targirzeszowskie.pl.
 
Reklama
Oświadczenie organizatora Targów w związku z koronawirusem

W związku z informacjami o koronawirusie COVID-19, podczas organizowanych w Rzeszowie Targów Budownictwa EXPO DOM 6-8 marca 2020 zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Na Hali PODPROMIE umieszczone zostaną pojemniki z płynem dezynfekcyjnym. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie na bieżąco monitorują komunikaty Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO) i polskiego Ministerstwa Zdrowia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Okradli drogerię na ponad 2000 zł

RZESZÓW. Dwóch 20-latków okradło drogerię przy ul. Piłsudskiego. Dodatkowo podczas interwencji, jeden z nich znieważył policjantów, a w jego mieszkaniu ujawniono niewielką ilość narkotyków. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Reklama