Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

Dodano: 23.08.2022 r.

Fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
Fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
​RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z odkrytych basenów przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września. Od poniedziału (22.08) kąpielisko jest czynne krócej.

Tegoroczny sezon kąpielowy na basenach ROSiR rozpoczał się 11 czerwca. Do niedzieli (21 sierpnia) sprzedano 71 869 biletów wstępu. Słoneczna pogoda i bardzo wysokie temperatury sprzyjają wysokiej frekwencji. - Baseny będą czynne do 4 września. O poniedziałku (22 sierpnia) zapraszamy na nie jednak do godz. 19:00, a nie jak wcześniej, do godz. 20:00. Zmiana jest podyktowana coraz krótszym dniem. Słońce zachodzi szybciej, przez co w godzinach wieczornych ratownicy mają utrudnioną obserwację basenów – wyjaśnia Adrian Rudawski, dyrektor Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.   

Kąpielisko przy ul. Pułaskiego jest czynne przez cały tydzień godzinach 9:00 - 19:00. Za bilet normalny zapłacimy 22 zł (w godz. 9:00 - 19:00) oraz 15 zł (w godz. 17:00 - 19:00). Z kolei bilet ulgowy kosztuje 15 zł  (w godz. 9:00 - 19:00) i 10 zł  (w godz. 17:00 - 19:00). Dzieci do lat 3 wchodza bezpłatnie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Samolotem z Rzeszowa do Gdańska od 20 czerwca

RZESZÓW. Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia, a Gdańskiem.

Rzeszów

Nowa pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 została zmodernizowana i wyposażona w nowoczesny mammograf.

Rzeszów

Od soboty otwarte baseny i kąpielisko na Żwirowni

RZESZÓW. Korzystający z obiektów będą musieli stosować się do reżimu sanitarnego.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało kobiety

RZESZÓW. W rejonie mostu Mazowieckiego z Wisłoka wyłowiono zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz prokurator. Wg ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

Biskup rzeszowski odwołał dyspensę od uczestnictwa w mszach

RZESZÓW. Od najbliższej soboty, 6 czerwca 2020 r. na terytorium diecezji rzeszowskiej przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa w mszach św. w niedziele i święta.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Wyspiańskiego i Witosa. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Sprawca kolizji miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim marihuanę.

Rzeszów

Będą dodatkowe kursy linii nr "18"

RZESZÓW. ZTM wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy linii nr „18”. Będą dodatkowe kursy.

Rzeszów

Jednoślady Blinkee powracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Sezon rowerowy w Rzeszowie oficjalnie otwarty. Firma Blinkee po raz trzeci gości ze swoimi jednośladami elektrycznymi w naszym mieście.

Reklama