Rzeszów - Sobota, 05.07.2025
Reklama

Tor żużlowy na Stadionie Miejskim zostanie wyremontowany

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczął się przetarg na roboty budowlane na Stadionie Miejskim „Stal” związane z poprawą toru żużlowego. Remont powinien się zakończyć do 15 kwietnia 2019 roku.

Do zadań przyszłego wykonawcy należeć będzie likwidacja falistości bandy stałej, wymiana 8 słupów z przegubami do mocowania lamp sygnalizacyjnych za bandą wraz z dostawą 1 słupka zapasowego, regulacja krawężnika po wewnętrznej stronie toru o łącznej długości ok. 200 m wraz z pomalowaniem go na całej długości białą farbą oraz naprawa ubytków nawierzchni w parku maszyn i na podjeździe do niego.

Zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiot zamówienia powinien być wykonany w terminie do 15 kwietnia br., natomiast wykonawców zainteresowanych remontem ratusz pozna 14 marca podczas otwarcia ofert.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Reklama