Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Tragedia na Żwirowni. Nie żyje 25-letni mężczyzna

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 25-letniego mężczyzny, który wraz z kolegą zaczął się topić podczas kąpieli na Żwirowni. Poszkodowani, to obywatele Indii, studiujący w Rzeszowie.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:00 na kąpielisku przy ul Kwiatkowskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, dwaj mężczyźni, obywatele Indii w wieku 25 i 21 lat, podczas kąpieli zaczęli się topić. Młodszy z nich zaczął wzywać pomoc i został zauważony przez osoby przebywające na plaży, które wyciągnęły go na brzeg. Wtedy okazało się, że razem z nim, w pobliżu drewnianego pomostu, kąpał się jeszcze jego kolega. On również zaczął się topić i zniknął pod wodą. Chwile później jego również udało się wyciągnąć z wody.

Nieprzytomnego mężczyznę  przez kilkadziesiąt minut reanimowała załoga pogotowia ratunkowego. Udało się przywrócić mu funkcje życiowe, jednak jego stan był bardzo poważny. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, 25-latek zmarł w nocy.

21-latek był trzeźwy. Jego życiu nie zagraża bezpieczeństwo.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy SP nr 10 powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Dominikańskiej 4, zyskają nowy plac zabaw. Obiekt powstanie na terenie o powierzchni około 5,5 ara. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na...

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie pojawiły się kolejne pojemniki na elektrośmieci. Łącznie w mieście mamy już 45 miejsc, gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Wymiana sieci wodociągowej na osiedlu Piastów na finiszu

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK jeszcze w tym tygodniu zakończy wymianę najstarszego i najbardziej awaryjnego fragmentu sieci na osiedlu Piastów.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w środę około godz. 16:30.

Rzeszów

W czwartek i piątek zamknięta ulica Matysowska w Rzeszowie

​RZESZÓW. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Punkt informacji turystycznej w nowej lokalizacji

RZESZÓW. Funkcjonujący do tej pory przy ul. Grunwaldzkiej 2, od 6 sierpnia mieści się w Rzeszowskich Piwnicach.

Rzeszów

Atak nożownika na ul. Pułaskiego. 64-latek tymczasowo aresztowany

RZESZÓW. Sprawca usłyszał zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Rzeszów

Rzeszowska Żwirownia znów otwarta. Są wyniki badań wody

RZESZÓW. Okazało się, że w kąpielisku nie ma niebezpiecznych dla zdrowia sinic, a jedynie niegroźne glony.

Reklama