Rzeszów - Wtorek, 25.11.2025
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 88-latki z Trzciany

Dodano: 24.11.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Zakończyły się poszukiwania 88-letniej mieszkanki Trzciany, której zaginięcie zgłosili wczoraj zaniepokojeni sąsiedzi. W działania poszukiwawcze zaangażowane były służby oraz mieszkańcy miejscowości. W akcji wykorzystano również policyjne drony. Niestety, kobietę znaleziono martwą.

W niedzielę po godz. 13:00 dyżurny miejski otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 88-letniej mieszkanki miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim. Kobieta mieszkała samotnie. Po raz ostatni była widziana w piątek, w godzinach popołudniowych na terenie swojej posesji.

“Ze względu na wiek zaginionej oraz trudne warunki atmosferyczne decyzją I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Rafała Drysia, ogłoszono alarm dla policjantów z Komisariatu Policji II, kryminalnych z KMP w Rzeszowie oraz policyjnych przewodników psów. W czynności zaangażowano także funkcjonariuszy z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób komendy wojewódzkiej przy wsparciu mundurowych z Oddziału Prewencji Policji. W poszukiwania włączyli się także ratownicy z psami z rzeszowskiego Stowarzyszenia Zespołów Cywilnych Ratowniczych z Psami „STORAT”, sąsiedzi zaginionej i mieszkańcy miejscowości” – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Reklama

W akcji poszukiwawczej wykorzystane zostały również policyjne drony wyposażone w kamery, z powierza monitorowały teren, gdzie po raz ostatni widziana była zaginiona.

Dzisiaj, przed godz. 15:00 jeden z ochotników odnalazł ciało 88-latki. Policjanci pod nadzorem prokuratotra przeprowadzili olgędziny miejsca i zabezpieczyli ślady.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów kończy rundę zasadniczą zwycięstwem 3-1

RZESZÓW. Statuetkę MVP otrzymał Bartłomiej Lemański.

Rzeszów

W Pro-Familii przeprowadzą badania najnowszym rezonansem magnetycznym na NFZ

RZESZÓW. Badania zostaną przeprowadzone w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Rzeszów

Po meczu Resovii Rzeszów z Widzewem Łódź zatrzymano ośmiu pseudokibiców

RZESZÓW. W spotkaniu 24. kolejki II ligi rzeszowska drużyna zremisowała z Widzewem Łódź 1-1.

Rzeszów

24 marca odbędzie się bieg charytatywny na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

RZESZÓW. Hasło biegu to: „Każdy serce otwiera, bo młodzież na Hospicjum zbiera”.

Rzeszów

Jedna z nagród na gali Mobile Trends Awards powędrowała do rzeszowskiej firmy

RZESZÓW. 7 marca 2019 roku po raz ósmy wręczono nagrody Mobile Trends Awards

Rzeszów

Dzisiaj ostatnia kolejka PlusLigi. Asseco Resovia Rzeszów zagra z Cerrad Czarni Radom

RZESZÓW. Tegoroczna faza play-off nie dla rzeszowskiej drużyny. 

Rzeszów

23 marca kolejna akcja sprzątania terenów wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Akcja startuje 23 marca o godzinie 11.00.

Reklama