Rzeszów - Niedziela, 25.01.2026
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionych 14-latki i 15-latka

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nie żyją 14-letnia mieszkanka Rzeszowa i 15-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, których poszukiwano od wczoraj. W działaniach uczestniczyli policjanci, strażacy oraz ratownicy z psami ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami (STORAT). Ciała nastolatków odnaleziono dzisiaj po południu na terenie Rzeszowa.

W piątek (10.10) policjanci z rzeszowskiej komendy otrzymali informację o zaginięciu 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Dziewczynka wyszła z domu rano z zamiarem udania się do szkoły, do której nie dotarła. Nie powróciła również do miejsca zamieszkania. Około godz. 18:00 po raz ostatni kontaktowała się z bliskimi. Od tamtej pory jej telefon był nieaktywny.

Równolegle, policjanci z komendy w Sanoku otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 15-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

Funkcjonariusze policji, strażacy oraz ratownicy z psami prowadzili poszukiwania zaginionych nastolatków. Z ustaleń policji wynika, że nastolatkowie spotkali się w centrum Rzeszowa.

W sobotę po południu policjanci odnaleźli ich ciała. Decyzją prokuratora, zabezpieczono je do dalszych badań.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Wracają kursy autobusów MPK pod wiaduktem na ul. Batorego

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 19 grudnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej znów pojadą ulicą Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Chodzi o linie nr 9, 12, 29, 59 oraz N1. Nie zostanie przywrócona linia...

Rzeszów

Jarmark Bożonarodzeniowy w Plazie

RZESZÓW. Jarmark rozpocznie się 17 grudnia i potrwa aż do 23 grudnia. 

Rzeszów

Nowy rzeszowski basen oficjalnie otwarty

RZESZÓW. W poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie nowego rzeszowskiego basenu, który powstał przy ul. Matuszczaka

Reklama