Rzeszów - Wtorek, 16.06.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na A4 pod Rzeszowem. 35-latek zginął na miejscu

Dodano: 07.11.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 35-letni mężczyzna jadący osobowym chryslerem uderzył w ciężarowe Iveco. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 21:00 na autostradzie A4 w Bratkowicach. Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 35-latek kierujący chryslerem serbing, jadąc w kierunku Korczowej, z nieznanych przyczyn uderzył w tył stojącego przed nim ciężarowego Iveco. Kierowca ciężarówki zatrzymał się z uwagi na ustawione znaki ostrzegawcze w związku z wcześniejszym wypadkiem, do którego doszło po godz. 15:30 (ciężarowy mercedes wjechał w bariery energochłonne, przewrócił się na bok i na kilka godzin zablokował drogę).

35-letni kierowca chryslera poniósł śmierć na miejscu. 42-ltni kierowca iveco był trzeźwy.

Do późnych godzin nocnych, policjanci pod nadzorem prokuratora, prowadzili czynności, które pozwolą na dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu w rejonie wypadku trwały do godz. 4:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstały pokoje wyciszeń

RZESZÓW. Pomieszczenia te służą do wewnętrznego wyciszenia się i uspokojenia. 

Rzeszów

Jest umowa na rozbudowę rzeszowskiego łącznika autostrady A4

RZESZOW. Władze Powiatu Rzeszowskiego podpisały z firmą STRABAG umowę na I etap rozbudowy rzeszowskiego łącznika autostrady A4. Prace rozpoczną się już tej wiosny. Inwestycja ma być gotowa w czerwcu 2023 roku.

Rzeszów

VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie ponownie w Rzeszowie

RZESZÓW. Hasło tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Edukacyjnych brzmi „Ósmoklasisto, przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!”.

Rzeszów

ZTM likwiduje część przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Od soboty (19.03) Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przywrócił kilkanaście przystanków stałych na terenie miasta.

Rzeszów

Loty z Jasionki odbywają się zgodnie z rozkładem

RZESZÓW. Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka poinformował, że wszystkie zaplanowane rejsy pasażerskie z podrzeszowskiego lotniska odbywają się bez zakłóceń.

Rzeszów

We WSIiZ uchodźcy z Ukrainy mogą od dziś założyć konto bankowe

RZESZÓW. Od czwartku (17.03) obywatele Ukrainy mogą założyć konto bankowe w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Będzie rondo na osiedlu Słocina

RZESZÓW. Na skrzyżowaniu ulic: Witolda, Paderewskiego i Powstańców Śląskich powstanie rondo, które poprawi komunikację na osiedlu Słocina. Wkrótce ruszy przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie powstanie na osiedlu Pobitno

RZESZÓW. Przy ul. Kurpiowskiej powstanie prawie 30-arowy ogród kieszonkowy. Ma być gotowy latem br.

Reklama