Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku na ul. Lubelskiej. Kierujący oplem astrą, jadąc w kierunku centrum miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. Mimo podjętej akcji ratunkowej, życia 73-latka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem marki Opel Astra, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku ulicy Wyzwolenia, na skrzyżowaniu z ulica Borową, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę.

73-letni pieszy, mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej przechodził przez jezdnię z prawej strony na lewą. Mimo podjętej akcji ratunkowej, w wyniku odniesionych obrażeń, pieszy zmarł na miejscu. 25-letni kierujący oplem, mieszkaniec gminy Trzebownisko był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

1 marca rusza nowa linia MPK

RZESZÓW. 1 marca 2025 r. uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa nr 60. Na razie na okres próbny.

Rzeszów

W ogrodzie kieszonkowym na os. Nowe Miasto montują ogromne urządzenie zabawowe

RZESZÓW. W nowopowstającym parku kieszonkowym na osiedlu Nowe Miasto, trwa montaż sporych rozmiarów urządzenia zabawowego, które transportowane było z zagranicy. To ostatni etap prac przewidzianych do realizacji w ramach tej zielonej inwestycji.

Rzeszów

W marcu rozpocznie się odbetonowywanie części Rzeszowa

RZESZÓW. W ramach odbetonowywania stolicy Podkarpacia, przebudowane zostaną cztery przestrzenie pomiędzy blokami mieszkalnymi. Powstanie też kilkadziesiąt ogrodów deszczowych, duży park kieszonkowy, a przy dziewięciu szkołach asfaltowe boiska zostaną zastąpione trawiastymi.

Rzeszów

Rusza bezpośrednie połączenie kolejowe Rzeszowa z Bieszczadami

RZESZÓW. W sobotę, 22 lutego z dworca kolejowego w Rzeszowie, wyruszy pierwszy, bezpośredni pociąg do Ustrzyk Dolnych.

Rzeszów

Zatrucie czadem w Budach Głogowskich. Cztery osoby, w tym troje dzieci w szpitalu

BUDY GŁOGOWSKIE. Troje dzieci i jedna osoba dorosła trafiły do szpitala z objawami zatrucia czadem. Strażacy apelują o regularne przeglądy urządzeń grzewczych i stosowanie czujników tlenku węgla.

Rzeszów

Pierwsze w tym roku spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami. Pierwsze z nich odbędzie z przedstawicielami osiedli: Dąbrowskiego, Piastów i Grota Roweckiego.

Rzeszów

Tak będzie wyglądało Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ratusz udostępnił wizualizacje nowego stadionu, który powstanie przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Reklama